توصیه‌های مهم یک اصولگرا به رئیس جمهور؛

آقای رئیسی! عمامه بر زمین بکوبید؛ کشور یک قهرمان می خواهد /تکلیف مملکت را یکسره کنید

کدخبر: 513241
محمد مهاجری در یادداشتی خطاب به ابراهیم رئیسی نوشت: اگر شما به برجام معتقدید و آن را برای آینده کشور مفید می دانید، اما نمی توانید در برابر دلواپسان و مطامع شان بایستید در حضور بزرگان کشور عمامه بر زمین بکوبید و بر حرفتان پای بفشارید.

به گزارش اقتصادنیوز، محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی خطاب به ابراهیم رئیسی نوشت: جناب رئیس جمهور! می دانید بین علما رسم بوده است که وقتی به موضوع بسیار مهمی معترض بودند و صدایشان به جایی نمی رسید، در برابر دیگران عمامه از بر می داشتند و بر زمین می کوبیدند.

الان مهمترین مسئله روز، برجام است. تیم مذاکره در وین در حال چانه زنی برای گرفتن امتیاز بیشتر هستند و در همین حال عمال کاسبان تحریم، در داخل کشور با انتشار خبرهای دروغ، جعل خبرهای کذب  و یاس آفرینی های واهی فضاسازی می کنند که مبادا هر توافقی، کاسبی شان را به هم بریزد.

حال، اگر شما به برجام معتقدید و آن را برای آینده کشور مفید می دانید، اما نمی توانید در برابر دلواپسان و مطامع شان بایستید در حضور بزرگان کشور عمامه بر زمین بکوبید و بر حرفتان پای بفشارید.

و اگر به برجام اعتقاد ندارید و تصورتان این است که دست ساز اسرائیل و امریکا و دشمنان است تا ما را زیر یوغ استکبار ببرند و مارا خفیف کنند و اگر مطمئنید چین و روسیه ما را بس است و این دو ابرقدرت، در برابر همه تهدیدها و تحریم ها هوای ما را دارند، باز هم در جمع بزرگان، عمامه بر زمین بکوبید و تکلیف مملکت را یکسره کنید.

البته که در حالت اول لازم است محکمتر بر زمین بکوبید!

الان کشور یک قهرمان می خواهد و شما می توانید همان باشید. و قهرمان قهرمان است، چه مثبت چه منفی. هنرش این است که تصمیم می گیرد و تمام.

 

تیتر یک
اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
از دست ندهید