واکنش نماینده اردبیل به فوت دانش آموز مدرسه شاهد / او قرص خورده بود/ معترضان مردم اردبیل نیستند!

کدخبر: ۵۲۷۹۶۷
اقتصادنیوز: نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: با توجه به بررسی های انجام شده پدر و مادر دختر فوت شده ۲ سال پیش طلاق گرفته و پدر این دختر اخیراً اعدام شده است، لذا این دختر چند روز پیش قرص خورده بود.
واکنش نماینده اردبیل به فوت دانش آموز مدرسه شاهد / او قرص خورده بود/ معترضان مردم اردبیل نیستند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سید کاظم موسوی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۴ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: اردبیل شهر حسینی و اباالفضلی است، کسانی که در اغتشاشات اخیر اردبیل حضور دارند، مردم اردبیل نیستند، مردم اردبیل مردمی متدین، متعهد و پایبند به انقلاب و نظام و شهدا هستند. اردبیل بیش از ۳۵۰۰ شهید دارد و شهدایی چون برزگرها، فخرزاده ها و مدافعان حرم را تربیت و به جامعه بشری تقدیم کرده است.

ماجرای اعتراض در مدرسه شاهد به روایت امام جمعه اردبیل/ هیچ‌دانش‌آموزی نه مجروح شده، نه کشته/ مسئولان مدرسه خطا کردند

نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس افزود: بابت اظهارات اسطوره های ورزشی درخصوص موضوعات اخیر تاسف می خورم. آنها باید توجه داشته باشند که در بستر امنیت که فراهم شد، توانستند اسطوره شوند، اما امروز از اغتشاشگران حمایت می کنند، این افراد احترام خود را باید حفظ کنند.

خبر مشکوک جان باختن یک دانش‌آموز اردبیلی/ آموزش و پرورش واکنش نشان داد

وی یادآور شد: پشت سر این اغتشاشات، دشمن است و برای ما فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب است، لذا اجازه نخواهیم داد که دشمن بهره ای از این فضا ببرد.

موسوی ادامه داد: در اردبیل هیچ اتفاقی نیفتاده است، با توجه به بررسی های انجام شده پدر و مادر دختر فوت شده ۲ سال پیش طلاق گرفته و پدر این دختر اخیراً اعدام شده است، لذا این دختر که اصلا در مدرسه مورد نظر مشغول تحصیل نیست، چند روز پیش قرص خورده و دشمن برای تحقق کلیدواژه کشته سازی خود از این مورد سوءاستفاده کرده است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید