هشدار جدی مدودوف به اسرائیل

کدخبر: ۵۲۸۱۶۹
اقتصادنیوز: معاون شورای امنیت روسیه به اسرائیل هشدار داد که در صورت ارسال کمک نظامی و تسلیحات به اوکراین،‌ روابط خود با مسکو را به نابودی خواهد کشید.
هشدار جدی مدودوف به اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازایرنا، از اسپوتنیک، «دیمیتری مدودف» امروز در پیامی که در کانال تلگرام خود منتشر کرد، نوشت: به نظر می‌رسد، اسرائیل به دنبال ارسال سلاح به رژیم کی‌یف است. 

وی این اقدام رژیم اشغالگر را "بی‌پروایانه" خواند و تاکید کرد که این رژیم با این اقدام روابط خود با روسیه را نابود خواهد کرد.

مدودف در ادامه با اشاره به کشتار ده‌ها هزار لهستانی، روس توسط گروه‌های افراطی اوکراین در زمان جنگ جهانی دوم، خاطر نشان کرد که صهیونیست‌ها در صورت تامین سلاح برای رژیم کی‌یف باید خود از حامیان گروه‌های ملی‌گرا و نئونازی اوکراین معرفی کنند.

روز گذشته یک مسئول رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که زمان آن رسیده که این رژیم در سیاست‌هایش درباره جنگ اوکراین تغییر ایجاد کند و از تل‌آویو خواست هرگونه ممنوعیت ارسال تسلیحات به اوکراین را لغو کند.

بنابر این گزارش، درخواست اوکراینی‌ها برای دریافت سلاح پیشرفته از صهیونیست‌ها که پیش از این مطرح شده بود تاکنون بی پاسخ مانده بود. 

در همین پیوند، هفته گذشته نیز سفارت روسیه در تل آویو نسبت به بیانیه رژیم صهیونیستی در محکومیت حملات مسکو به اوکراین واکنش نشان داده و اعلام کرده بود: اسرائیل در طول هشت سال نسبت به حملات تروریستی و ادامه دار اوکراین علیه غیر نظامیان منطقه دونباس سکوت اختیار کرد. رژیم صهیونیستی همچنین در برابر کشته شدن داریا دوگینا روزنامه نگار روس و حمله به پل شبه جزیره کریمه نیز موضع‌گیری نکرده است.

جنگ اوکراین در ماه‌های گذشته تنش میان روسیه و رژیم صهیونیستی را شدت داده است.  

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید