امیرعبداللهیان توئیت جدید زد

کدخبر: ۵۲۸۷۴۶
اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه تحریم‌ها مردم عادی را هدف قرار می‌دهد و به گروه‌های آسیب‌پذیر بیش از همه لطمه می‌زند.، گفتتداوم تحریم، حمایت ریاکارانه غرب از حقوق بشر را آشکارتر می‌کند.
امیرعبداللهیان توئیت جدید زد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حسین امیرعبداللهیان روز چهارشنبه در توییتر نوشت: امروز در بازدید از مرکز حامی کودکان پروانه ای، دیدم که تحریم‌های غیر انسانی چه رنجهای دردناکی را برای این کودکان رقم زده است.

امیرعبداللهیان: اوکراین اگر سندی دارد، ارائه کند

وزیر امور خارجه افزود: تحریم‌ها مردم عادی را هدف قرار می‌دهد و به گروه‌های آسیب‌پذیر بیش از همه لطمه می‌زند.

تحریم جدید اتحادیه اروپا علیه ایران/ سرلشکر باقری در لیست تحریم قرار گرفت

امیرعبداللهیان تاکید کرد: تداوم تحریم، حمایت ریاکارانه غرب از حقوق بشر را آشکارتر می‌کند.

 

به گزارش ایرنا، امیرعبداللهیان در آستانه هفته جهانی شناخت بیماران پروانه‌ای، امروز چهارشنبه در بازدید از خانه ای بی (بیماران پروانه‌ای) به همراه ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امورخارجه در تهران گفت:  بسیار متاسف شدیم از آنچه که امروز از طریق تصویری مشاهده کردیم و در جریان مشکلات این بیماران قرار گرفتیم. تاسف و تاثر نفرت ما از عواملی است که در تحریم‌های انسانی و دارویی ملت ما دست دارند. متاسفانه بیش از یک هزار بیمار پروانه‌ای در ایران شناسایی شده است و سوئد از قرار دادن این پانسمان دارویی سرباز می‌زند.

وی ادامه داد: تحریم‌های یکجانبه امروز به ابزار مدرن برای نقض حقوق بشر تبدیل شده و کشورهای غربی که در ایران به دنبال آشوب و ترور بودند و اشک تمساح ریختند و حداکثر سوء استفاده از احساسات پاک مردم ایران برای ایجاد آشوب و ناامنی در کشور داشتند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: بازارهای فلزات در این هفته با ردیابی سیگنال‌های فدرال رزرو مبنی بر اینکه نرخ‌های بهره را با سرعت کمتری در…

از دست ندهید
کارگزاری مفید