توصیه یک روزنامه اصولگرا/ وقت دفاع از حجاب نیست، دوقطبی را تشدید می‌کند

کدخبر: ۵۲۸۷۸۰
رسالت نوشت: باید متوجه باشیم امروز چه چیز در خطر است و از چه باید دفاع کرد. بحث بر سر حجاب، مرزبندی و دوقطبی مردم را تشدید می‌کند.
توصیه یک روزنامه اصولگرا/ وقت دفاع از حجاب نیست، دوقطبی را تشدید می‌کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین، روزنامه وابسته به حزب موتلفه اسلامی در گزارشی تلویحا از حاکمیت خواست بحث بر سر حجاب را کنار بگذارد چرا که دوقطبی مردم را تشدید می‌کند.

به گزارش رسالت، یکی از دقت‌هایی که در این روزها بر رسانه‌های طرفدار ایران و نظام لازم است، شناخت خاکریز مقاومت است. باید متوجه باشیم امروز چه چیز در خطر است و از چه باید دفاع کرد. مسئله‌شناسی وضعیت حجاب و آسیب‌شناسی شیوه‌های مقابله با آن و کلیه مطالعات پیرامون آن، امری لازم است اما در این روزها، حجاب به خودی خود مسئله نیست، بلکه بهانه است. آنچه امروز موضوعیت و اولویت دارد، امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است. به همین دلیل نباید روی مسئله‌ای که دستاویز و بهانه است ماند و بحث کرد. امروز مهم‌ترین کارویژه رسانه‌های وطن‌دوست، شناخت، معرفی و خنثی‌سازی جنسگ هیبریدی یا ترکیبی دشمن، علیه امنیت و تمامیت ارضی ایران اسلامی است. ناامن شدن ایران اسلامی هدف اول و شعله‌ور ساختن آتش تجزیه‌طلبی، هدف غایی است که دشمن در خواب و رؤیای آن است. بحث بر سر حجاب، مرزبندی و دوقطبی مردم را تشدید می‌کند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید