روایت فارس از تعداد کشته‌های معترضان در تهران/ چند نفر پلیس و بسیجی به شهادت رسیدند؟

کدخبر: ۵۳۰۳۱۶
اقتصادنیوز: خبرگزاری فارس نوشت که هیچ معترضی در شهر تهران کشته نشده است درحالی که ۴ تن از نیروهای پلیس و بسیج تاکنون به شهادت رسیده‌اند.
روایت فارس از تعداد کشته‌های معترضان در تهران/ چند نفر پلیس و بسیجی به شهادت رسیدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، از ابتدای اغتشاشات تاکنون در شهر تهران در جریان اغتشاشات اخیر به رغم تلاش تجزیه طلبان برای کشته سازی، هیچ معترضی کشته نشده است.

این درحالی است که نیروهای بسیج و فراجا در پایتخت ۴ شهید را تقدیم امنیت مردم کرده‌اند.

نخستین شهید شهر تهران در این غائله حسین تقی‌پور بود که روز های ابتدایی مهرماه در اثر حمله آشوبگران دچار جراحت شدید شد و ساعاتی بعد در بیمارستان بقیه الله به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

بسیجی مدافع امنیت پوریا احمدی هم که روز ۳۰ شهریور ماه در جریان اغتشاشات بر اثر ضربات متعدد چاقو مجروح شده بود، روز ۱۲ مهرماه بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت می‌رسد.

شانزدهم مهر ماه نیز در جریان اغتشاش فتنه‌گران در محله امام‌زاده حسن تهران، سلمان امیراحمدی که برای دفاع از امنیت مردم در حال مقابله با اغتشاشگران بود به درجه رفیع شهادت رسید.

روز بیست و سوم مهرماه نیز آخرین شهید پایتخت تقدیم حفظ امنیت مردم تهران شد، ستوان «مهدی لطفی» جمعی یگان امداد فاتب که در قالب واحدهای موتورسوار عازم ماموریت بود دچار سانحه شده و به شهادت رسید.

در اغتشاشات اخیر ادوات و سلاحهای سرد و گرم زیادی از اغتشاشگران کشف و ضبط شد اما فرماندهان پلیس و دستگاه‌های امنیتی توصیه کرده بودند ماموران حتی برای دفاع از خود از تیر جنگی استفاده نکنند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید