امیرعبداللهیان: لزوم ارتقاء خدمت رسانی به ایرانیان مقیم اروپا

کدخبر: ۵۳۳۱۸۴
اقتصادنیوز: وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با سفرا و سرکنسولهای ایران در کشورهای اروپایی با تاکید بر اینکه هموطنان ایرانی فرهیخته مقیم اروپا سرمایه های مهم جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور هستند، بویژه اهمیت ارتقاء خدمت رسانی به آنها را یادآور شد.
امیرعبداللهیان: لزوم ارتقاء خدمت رسانی به ایرانیان مقیم اروپا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، وزیر امور خارجه در گفت وگو با سفرا و سرکنسولهای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای اروپایی، بر اهمیت تلاش مضاعف نمایندگان در خارج از کشور برای پیشبرد و تحقق راهبرد سیاست خارجی دولت سیزدهم با عنوان «سیاست خارجی متوازن، دیپلماسی پویا و تعامل هوشمند» در شرایط چالش‌های بین‌المللی تاکید کرد.

روایت مهاجرانی از زمانی که میرسلیم برای پیتزا غسل واجب تجویز می کرد+ عکس

حسین امیرعبداللهیان در این گفت وگوی برخط یادآور شد: مواجهه با این چالش‌ها مستلزم کنشگری فعال، قدرتمند و موثر نمایندگی های کشورمان برای ارتقاء منافع و مصالح جمهوری اسلامی ایران است. 

وی همچنین با تاکید بر اینکه هموطنان ایرانی فرهیخته مقیم اروپا سرمایه های مهم جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور هستند، بویژه  اهمیت ارتقاء خدمت رسانی به هموطنان ایرانی مقیم اروپا را یادآور شد. 

در این گفت وگوی برخط، سفرا و سرکنسولهای جمهوری اسلامی ایران نیز دیدگاه های خود را درخصوص آخرین تحولات در روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای اروپایی با وزیر خارجه در میان گذاشتند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید