جدال نمایندگان اهل سنت با نماینده خمینی شهر/ قالیباف تذکر داد/ حواشی صحن علنی مجلس

کدخبر: ۵۳۳۵۰۵
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی برای لحظاتی به دنبال تذکر نماینده خمینی‌شهر متشنج شد.
جدال نمایندگان اهل سنت با نماینده خمینی شهر/ قالیباف تذکر داد/ حواشی صحن علنی مجلس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، محمد تقی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر در تذکری از صحبت‌هایی که در این روزها از برخی از تریبون‌ها پیرامون برگزاری رفراندوم مطرح می‌شود، انتقاد کرد و گفت: افرادی که هر جمعه از تریبون‌ها صحبت از آزادی زنان می‌کنند بهتر است از دختر رسول‌الله که حقوق وی را زیر پا گذاشتند دفاع کنند.

به دنبال سخنان نماینده خمینی‌شهر برخی از نمایندگان اهل سنت از جمله جلیل رحیمی جهان‌آبادی نماینده تربت جام و اسماعیل حسین‌زهی نماینده خاش از صندلی‌های خود برخاسته و با در دست گرفتن آیین‌نامه مجلس خواستار تذکر  شدند.

جلیل رحیمی جهان آبادی با صدای بلند فریاد می‌زد که این صحبت‌ها درست نیست و باید اجازه پاسخ داده شود، سپس در جایگاه هیات رئیسه حضور یافت و در این خصوص صحبت‌هایی را با رئیس مجلس شورای اسلامی در میان گذاشت. در ادامه با همراهی جمعی از نمایندگان از جمله نمایندگان روحانی مجلس شورای اسلامی، وی به سوی صندلی خود برگشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه بر ضرورت تقویت وحدت در کشور تاکید کرد و مجلس را به عنوان نماد وحدت اقوام، ادیان و مذاهب معرفی کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که امروز خواست دشمن وحدت‌شکنی است و ما باید دشمن را ناکام بگذاریم.

تیتر یک
  • نتانیاهو چطور بدون رنجاندن پوتین از نردبان بالا برود؟

    اقتصادنیوز: واشنگتن و اسرائیل نسبت به تهدید ایران کاملاً با هم هم‌نظرند، اما در مورد اقدامات مهارکننده آن توافق ندارند.

کارگزاری مفید