جانشین فرمانده کل سپاه؛

موشک هایی ساخته ایم که هیچ سیستمی قادر به مقابله با آنها نیست

کدخبر: ۵۳۴۲۰۸
اقتصادنیوز: سردار فدوی گفت: در حوزه قدرت نظامی در اوج قرار داریم و موشک‌هایی که هیچ سیستمی قادر به مقابله با آن‌ها نیست ساخته ایم.
موشک هایی ساخته ایم که هیچ سیستمی قادر به مقابله با آنها نیست

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از صداوسیما، سردار علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه در یادواره ۵۵۰ شهید شهرستان صومعه سرا که با حضور استاندار و اقشار مختلف مردم برگزار شد با اشاره به اینکه در جنگ تحمیلی با همه دشمنی‌ها سربلند بیرون آمده‌ایم، افزود: در حوزه قدرت نظامی در اوج قرار داریم و موشک‌هایی که هیچ سیستمی قادر به مقابله با آن‌ها نیست ساخته ایم و این فقط کمی از قدرت و توانمندی ما است و ما زمانی از قدرت‌های خود سخن می‌گوییم که دشمن اثرات بکارگیری آن را لمس کند.

واکنش آمریکا به دستاورد جدید موشکی ایران/ درخواست اروپا و آمریکا برای صدور قطعنامه علیه ایران

وی گفت: اینک در مقطع تاریخی بزرگی هستیم و تاکنون بار‌ها پیروزی انقلاب را دیده ایم و باید بر اصل پیروزی، جدی باشیم، زیرا عامل بزرگ کینه‌ورزی دشمنان پیروزی و پیشرفت انقلاب اسلامی است. در زمینه معیشت و اقتصاد ضعف‌هایی وجود دارد و دشمن فقط روی همین امر متمرکز شده تا به این نظام و ملت لطمه بزند.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: دشمنان با فضای مجازی آلوده قصد دارند به اهداف خود برسند، اما بصیرت مردم ما همیشه به موقع خود را نشان داده است. به دنیا ثابت می‌کنیم در دل و زبان و عمل در جبهه حق قرار داریم و با پشتیبانی از ولایت راه شهدا را ادامه می‌دهیم تا خیال خام دشمنان باطل گردد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان از کوچکترین ضعف‌ها برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می‌کنند، یادآور شد: دشمن با استفاده از فضای مجازی در دوران کرونا کوشید تا بر اذهان و تفکرات جوانان و نوجوانان ما اثر گذارد و با خیال خام خود در اول مهر ماه اهداف شوم خود را پیگیری کرد، اما این تحفه غرب و طراحی از پیش تعیین شده دشمنان به برکت خون شهدا با پیروزی پشت سر گذاشته می‌شود و ناکام می‌ماند.

سردار فدوی به روبرو شدن دولت‌های اروپایی با مشکل بزرگ سوخت بعد از ۵۰۰ سال چپاول دنیا اشاره کرد و گفت: امروز آن‌ها به مردم خود توصیه می‌کنند که هیزم و پهن دام را برای زمستان جمع کنند حال آنکه ملت و کشور ما از زمان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ما تحریم شده اند و هر روز هم تحریم‌ها شدیدتر اعمال شده، اما مردم ما چنین وضعیتی را ندارند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به دستاورد‌های گسترده جوانان ایرانی در حوزه‌های نظامی، هسته‌ای و نانو بیان کرد: دشمن زمانی که پیروزی‌های دهه شصتی‌های ما را دید درصدد برآمده و قصد دارد مانع تحول‌های بزرگ شود، زیرا به خوبی می‌داند انقلاب قدرتمند خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: جوانان ما در خانه خود یا هزاران کیلومتر دورتر از کشور در حال مبارزه و جنگیدن با دشمنان هستند و طبیعی است که دشمن از ترس شکل گرفتن جوان انقلابی، جنگ را به کف خیابان‌ها بکشاند تا یک بسیجی به شهادت برسد.

سردار فدوی افزود: رزمندگان و شهدا با عمل به شروط خداوند و با صبر و استقامت به پیروزی دست یافتند پس ملت قهرمان ایران و دولت با هم می‌توانیم آنچه که خدا وعده پیروزی آن را داده برسیم البته به شرطی که همچون همیشه در شرایط سخت و برای حل مسایل اقتصادی مانند شهدا از همه چیز خود ایثار نموده و در برابر دشمنان یکپارچه و استوار بایستیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید