واکنش نیکزاد به سخنان علی‌اف/ نوه نمی تواند منکر پدربزرگ شود

کدخبر: ۵۳۴۳۸۷
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار یکی از نمایندگان درخصوص لزوم واکنش وزارت امور خارجه به اظهارات رئیس جمهور آذربایجان گفت: نوه نمی تواند منکر پدربزرگ شود، بنابراین اظهارات رئیس جمهور آذربایجان مبنایی ندارد.
واکنش نیکزاد به سخنان علی‌اف/ نوه نمی تواند منکر پدربزرگ شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سید البرز حسینی در نشست علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه ۲۲ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل ۱۵۲ قانون اساسی خطاب به وزارت امور خارجه گفت: رئیس جمهور آذربایجان اظهارنظری درخصوص ممالک ترک نشین کرده است که پیشنهاد من این است که وی عهدنامه گلستان را بخواند تا بفهمد کجا از کجا جدا شده است! لذا این اظهارنظرها درخصوص تمامیت ارضی کشورهای همسایه در شأن رئیس جمهور آذربایجان نیست.

نماینده مردم خدابنده در مجلس یازدهم ادامه داد: اظهارنظر رئیس جمهور آذربایجان غیرواقعی است، اگر قرار بود که عهدنامه گلستان اجرا نشود، آذربایجان جزو ایران بود و وی به ریاست جمهوری این کشور نمی رسید، لذا لازم است وزارت امور خارجه و مجلس عکس العمل راجع به اینگونه اظهارنظرها داشته باشد، چرا که منطقه بیش از پیش نیاز به آرامش دارد.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به این اخطار گفت: نوه نمی تواند منکر پدربزرگ شود، بنابراین اظهارات رئیس جمهور آذربایجان مبنایی ندارد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید