آزادی برخی از دستگیرشدگان حوادث سیستان و بلوچستان

کدخبر: ۵۳۴۷۵۹
اقتصادنیوز: تعداد ۳۸ نفر از بازداشت‌شدگان حوادث اخیر در سیستان و بلوچستان مورد عفو قرار گرفته و آزاد شدند.
آزادی برخی از دستگیرشدگان حوادث سیستان و بلوچستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، تعداد ۳۸ نفر از دستگیرشدگان وقایع اخیر زاهدان در پی درخواست سران طوایف اهل سنت از نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، مورد عفو قرار گرفته و آزاد شدند.

محکومیت متفاوت یک پزشک به علت قصور در یک جراحی

دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری صبح امروز در همایش «تحکیم وحدت و همدلی» که با حضور جمعی از علما، بزرگان، ریش‌سفیدان، سران طوایف شیعه و سنی، نخبگان و مدیران استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهارداشت: کسانی که در این قضایا خطاهای کمی داشتند و در بازداشت بودند با محبت رهبر معظم انقلاب آزاد شدند.

در پی دیدار تعدادی از سران طوایف اهل سنت با آیت‌الله محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در روز شنبه، درخواست هایی مبنی بر آزادی تعدادی از دستگیرشدگان مطرح شد.

بعد از پیگیری های نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و عنایت مقام معظم رهبری و همزمان با حضور هیاتی از سوی مقام معظم رهبری در استان، این تعداد از دستگیرشدگان وقایع اخیر استان، آزاد شدند.

روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در سیستان و بلوچستان همچنین اعلام کرده است که در روزهای آینده حدود ۴۰ نفر دیگر نیز مورد عفو قرار گرفته و آزاد خواهند شد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید