خبری جدید درباره استعفای رستم قاسمی

کدخبر: ۵۳۵۳۲۶
یک عضو کمیسیون عمران گفت: استعفای وزیر راه به طور رسمی اعلام نشده است و این موضوع فقط در رسانه‌ها مطرح شده است.
خبری جدید درباره استعفای رستم قاسمی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، صدیف بدری، درباره مطرح شدن استعفای وزیر راه و شهرسازی گفت: رسما به ما چیزی اعلام نشده است  بعضی از رسانه‌ها موضوع را اعلام کردند. به طور رسمی هم دولت چیزی نگفته است و آقای قاسمی هم چیزی مطرح نکرده و این مسئله رسمی نیست و یکسری بحث‌های بیرونی است.

وی درباره اینکه وزیر راه گفته است هنگامی که از خارج از کشور به فرودگاه امام می‌آیم احساس می‌کنم وارد روستا شده‌ام؛ حال باتوجه به این گفته وزیر برای توسعه و بهره‌برداری از ظرفیت فرودگاه‌ها چه باید کرد، اظهار داشت: به نظر من همانند کشورهای توسعه یافته فرودگاه‌های کشور مخصوصا فرودگاه امام دارای ظرفیت‌هایی است که باید از آن استفاده کنیم و بخش‌های خصوصی در این امر بسیار می‌توانند کمک کنند.

تصاویری از حمله تروریستی در شهرستان ایذه+ فیلم

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از ظرفیت و توانمندی‌های فنی و سرمایه‌گذاری‌های مالی باید استفاده کنیم که توجیه سرمایه‌گذاری هم داشته باشد که این امر اگر در دست بخش خصوصی قرار بگیرد بهتر است و فرودگاه امام ظرفیت بالایی برای این کار دارد.

طعنه سنگین محمد مهاجری به رئیس صداوسیما/ به آمنه سادات ذبیح پور پست رفیع بدهید!

وی درباره اینکه برای توسعه فرودگاه‌های کشور در کمیسیون عمران بحثی شده است یا خیر، گفت: بحث شده اما برنامه مشخصی که دولت بیاورد و بگوید توسعه فلان فرودگاه توجیه دارد و بخش خصوصی راغب شود که سرمایه‌گذاری صورت بگیرد، نداشته‌ایم.

این عضو کمیسیون عمران بیان کرد:  متاسفانه دولت برنامه‌ای برای توسعه فرودگاه‌ها نیاورده است حالا با توجه به این که وزیر گفته وقتی وارد فرودگاه امام می‌شوم انگار وارد روستا شده‌ام شاید توسعه در فرودگاه‌ها بالاخره صورت گیرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی