وزارت خزانه داری آمریکا یک بیانیه داد

کدخبر: ۵۳۷۴۰۲
اقتصادنیوز: خزانه‌داری آمریکا تحریم عرضه نفت ونزوئلا را لغو کرد.
وزارت خزانه داری آمریکا یک بیانیه داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، وزارت خزانه داری آمریکا امروز شنبه ادعا کرد که اجازه عرضه نفت از ونزوئلا به بازار آمریکا داده شده است.

فوری/ سرور مرکزی قطارهای اسرائیل هک شد

اسپوتنیک گزارش داد، وزارت خزانه داری آمریکا در این باره مدعی شد:دولت آمریکا به شرکت «شورون» (Chevron) اجازه استخراج نفت و تولید فرآورده های نفتی در ونزوئلا و ارسال آنها به ایالات متحده را داده است و این امر باعث کاهش تحریم ها علیه این کشور آمریکای لاتین شده است.

برکناری مدیر یک بانک به‌دلیل ارائه خدمت به خانم بدون حجاب

در بیانیه صادره از سوی وزارت خزانه داری آمریکا ادعا شده است: ایالات متحده تحریم عرضه نفت ونزوئلا را در واکنش به توافقات بین مقامات این کشور و مخالفان لغو کرده است!

این در حالیست که خبرگزاری فرانسه در خبری کوتاه اعلام کرد که دولت ونزوئلا و مخالفان توافقنامه ای را در مکزیک امضاء کردند.

اگرچه تاکنون جزئیات زیادی درباره این توافق رسانه‌ای نشده است، اما وبگاه اینتل ریپابلیک گزارش کرد که این توافق در حوزه‌های بشردوستانه، بهداشت و درمان و آموزش بوده است.

در همین رابطه، چندی پیش اعلام شد که ونزوئلا و مخالفان کاراکاس پس از ۱۵ ماه تعلیق، مذاکرات را از امروز شنبه از سر می‌گیرند.

گوستاوو پترو، رئیس جمهور کلمبیا، که یکی از بازیگران کلیدی در دستیابی به این رویکرد بود است، اعلام کرد: در ۲۶ نوامبر، مذاکرات بین دولت نیکلاس مادورو، رئیس جمهور و مخالفان ونزوئلا از سر گرفته می‌شود.

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید