ویژگی مهم سردار سلیمانی ازنگاه رئیس سازمان انرژی اتمی

کدخبر: ۵۴۵۷۲۲
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: یکی از ویژگی‌های شهید سلیمانی خنثی کردن نقشه دشمن با حداقل‌ترین خسارت و اقتدار کامل بود که توانست در برابر جبهه باطل کلمه حق را پیش ببرد.
ویژگی مهم سردار سلیمانی ازنگاه رئیس سازمان انرژی اتمی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی صبح امروز در همایش کارمند تراز مکتب شهید سلیمانی اظهار داشت: مهم‌ترین صفت و مولفه برای انسان این ‌است‌ ‌که از خود بگذرد و برای به خدا رسیدن مبارزه با نفس را در درون خود متجلی کند؛ شناخت راه و درک حقایق جزو ابزار و لوازم رسیدن به چنین ‌مرتبه‌ای است.

وی‌ افزود: سردار سلیمانی انسانی ‌مومن و عاشق خدا، فهیم، خداباور‌، مردم‌باور و همیشه در صحنه بود؛ لذا هیچ‌کس‌ به‌خاطر ندارد که چنین نشانه‌هایی ‌را در او‌ ندیده باشد. در واقع یکی از ویژگی‌های شهید سلیمانی خنثی کردن نقشه دشمن با حداقل‌ترین خسارت و اقتدار کامل بود که توانست در برابر جبهه باطل کلمه حق را پیش ببرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به طرح خاورمیانه بزرگ ادامه داد: طرح خاورمیانه بزرگ را آمریکایی‌ها سال‌ها بر روی اجرای آن ‌کار کرده بودند که بواسطه آن کشورها را از مدیترانه تا ایران به کشورهای کوچک تقسیم ‌کنند تا از این  طریق سلطه خود را بر منطقه گسترش دهند. اما این ‌طرح با تدبیر مقام معظم رهبری و با سرپنجه‌های سردار سلیمانی و تشکیل جبهه مقاومت با شکست مواجه شد و بدین ترتیب این ‌جریان ‌سنگین توطئه دشمن را خنثی کردند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی