اگر مدافعین حرم نبودند، باید در همدان و کرمانشاه می‌جنگیدیم

کدخبر: ۵۴۵۷۷۹
رئیس پیشین سازمان اطلاعات سپاه گفت: هرگز رهبر انقلاب از ملت خسته نشده‌اند چون ملت پای کار است. پای کار بودن ملت علت شکست دشمن است.
 اگر مدافعین حرم نبودند، باید در همدان و کرمانشاه می‌جنگیدیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حسین طائب رئیس پیشین سازمان اطلاعات سپاه، در ویژه برنامه گلزار شهدای کرمان به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: معتقدم اگر حاج قاسم سلیمانی زنده شود، از این ملت تشکر می‌کند و دعا می‌کند.

انتقاد موسوی لارگانی از تیم اقتصادی رئیسی/ اشتباه 200 هزار میلیارد تومانی سازمان برنامه و بودجه

تذکر نماینده مجلس به رئیسی/ تا کی به مردم قول بدون عمل بدهیم؟

 او، با بیان اینکه دشمن گاهی متوهم می‌شود و ادعای براندازی نظام اسلامی را دارد، گفت: رهبر انقلاب عصاره ملت است. آیا یک بار دیده‌اید که از این مردم خسته شده باشد؟ هرگز ایشان از ملت خسته نشده‌اند چون ملت پای کار است. پای کار بودن ملت علت شکست دشمن است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران، بیان کرد: حاج قاسم جزو کسانی بود که خودش را به خدا فروخته بود. نماینده خدا در روی زمین امام زمان (عج) است و در دوران غیبت رهبر نماینده امام زمان(عج) است و وقتی که رهبرش به او(شهید سلیمانی) هر دستوری می‌داد، اطاعت می‌کرد. طائب، شهدا را نابغه دانست و اظهار کرد: اگر مدافعین حرم نبودند باید در همدان و کرمانشاه می‌جنگیدیم.

او، با اشاره به دعای ندبه عنوان کرد: اگر همه سختی های کل عمر ما را جمع کنند به اندازه سختی‌های یک روز امام زمان (عج) نمی‌شود. حاج قاسم برای امام زمانش ایجاد قدرت کرد و محصول حاج قاسم محور مقاومت است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی