هشدار شدید اللحن هنیه به اشغالگران صهیونیستی

کدخبر: ۵۵۱۸۱۱
اقتصادنیوز: نیروهای سازمان زندان‌های صهیونیستی به اسرای فلسطینی در زندان‌های عوفر، مجدو و النقب حمله ور شده و آنان را سرکوب کردند که این تحرک، رئیس دفتر سیاسی حماس را برانگیخت.
هشدار شدید اللحن هنیه به اشغالگران صهیونیستی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که نیروهای سرکوبگر وابسته به سازمان زندان های رژیم صهیونیستی امروز شنبه اسرای فلسطینی در برخی زندان ها را مورد حمله قرار داده و اقدام به سرکوب آنان کردند.

واکنش اتحادیه اروپا به عملیات‌های اسرائیل در سرزمین های اشغالی

الجزیره گزارش داد، این مرکز حقوقی اشاره کرد که نیروهای سازمان زندان های صهیونیستی به اسرا در زندان های عوفر، مجدو و النقب حمله ور شده و آنان را سرکوب کردند.

در پی حمله سرکوبگران اسرائیلی به این زندان‌ها، اوضاع در زندان های رژیم صهیونیستی ملتهب شد است.

باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که بیشتر بخش هایی که نیروهای سرکوبگر اسرائیلی به آن حمله کردند، اسرای جهاد اسلامی در آن نگهداری می شود.

سازمان زندان های صهیونیستی پس از سرکوب اسرا، ده ها نفر از آنان را به سلول انفرادی انتقال داد.

رژیم صهیونیستی پس از روی کار آمدن دولت تندرو و افراطی نتانیاهو دست به اقدامات بی سابقه ای علیه اسرا زده و تاکنون در همین راستا ده ها اسیر را در زندان های مختلف جابجا کرده است.

جنگنده‌های ترکیه، عراق را بمباران کردند

اسماعیل هنیه در واکنش به این تحرکات صهیونیستها گفت: منطقه به سمت تنش حرکت می کند و رویارویی در داخل زندانها نخواهند ماند. زندانبانان صهیونیست با دستور بن گویر تروریست، دست به حمله به اسیران زده اند. سرکوب زندانیان در راستای طرح کابینه نتانیاهو به سرکردگی وزیر امنیت داخلی این رژیم است.

وی افزود: رویارویی به داخل زندان محدود نخواهد شد و ملت ما اسیران خود را در رویارویی تنها نخواهد گذاشت.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید