پیشنهاد عجیب کیهان؛ ممنوع‌الخروجی اعضای سفارت آلمان در تهران!

کدخبر: ۵۵۷۰۷۲
اقتصادنیوز: حسین شریعتمداری فعال سیاسی نزدیک به دولت ابراهیم رئیسی در یادداشت امروز خود در کیهان پیشنهاد عجیبی را مطرح کرد.
پیشنهاد عجیب کیهان؛ ممنوع‌الخروجی اعضای سفارت آلمان در تهران!

به گزارش اقتصادنیوز در این مطلب آمده است: آلمان با احضار کاردار و اخراج دو کارمند سفارت ایران درپی فرار از مسئولیتی است که در جنایات جمشید شارمهد داشته است.دولت آلمان از این طریق می‌کوشد واکنش ایران به جنایات هولناک سرویس اطلاعاتی آلمان را در حد «‌مقابله به مثل‌» یعنی احضار سفیر آلمان و اخراج دو کارمند سفارت این کشور محدود کرده و تنزل بدهد و ایران را از محاکمه سفیر آلمان و شکایت از آلمان به دادگاه بین‌المللی منصرف کند.

انتظار آن است که جمهوری اسلامی ایران و مخصوصاً سرویس‌های اطلاعاتی کشورمان در این طرح فریب گرفتار نشوند و برای مقابله با جنایات دولت آلمان به اخراج دو کارمند سفارت آن کشور بسنده نکنند. پای خون پاک ده‌ها شهید و صدها مجروح در میان است. ایران می‌تواند و باید در اولین گام، اعضای سفارت آلمان را ممنوع الخروج کند و افسر اطلاعاتی مستقر در سفارت آلمان را که رابط جمشید شارمهد با (BND‌) بوده و هویت او از سوی شارمهد افشا شده به دادگاه احضار و محاکمه کند و گام بعدی باید شکایت از دولت آلمان به دیوان کیفری بین‌المللی
(International Criminal Court‌) به جرم اعزام تروریست و قتل عام مردم مظلوم کشورمان باشد.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید