ماکرون و شولتز توپ را در زمین زلنسکی انداختند / دوراهی رئیس‌جمهور اوکراین!

کدخبر: ۵۵۷۶۳۶
اقتصادنیوز: یک رسانه آمریکایی اخیراً به استناد چند منبع ناشناس خود نوشت: «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه و «اولاف شولتز» صدر اعظم آلمان اخیراً به «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین توصیه کردند که بررسی مذاکرات صلح با روسیه را آغاز کند.
ماکرون و شولتز توپ را در زمین زلنسکی انداختند / دوراهی رئیس‌جمهور اوکراین!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، بنا به نوشته یک رسانه آمریکایی، رئیس جمهور اوکراین از سوی متحدان اروپایی خود به سوی بررسی مذاکرات صلح با روسیه سوق داده شده است.

ادعای آمریکا: مسکو در حال بررسی ارسال جنگنده به ایران است

تاس گزارش داد،‌ یک رسانه آمریکایی اخیراً به استناد چند منبع ناشناس خود نوشت: «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه و «اولاف شولتز» صدر اعظم آلمان اخیراً به «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین توصیه کردند که بررسی مذاکرات صلح با روسیه را آغاز کند.

بنا به گفته این منابع آگاه، این پیشنهاد در دیدار اوایل ماه جاری این سه تن در کاخ الیزه در پاریس مطرح شد. رئیس جمهور فرانسه در این دیدار به همتای اوکراینی خود یادآور شد که حتی دشمنانی همانند فرانسه و آلمان نیز باید پس از جنگ جهانی دوم صلح کنند.

منابع آگاه از موضوع به نقل از رئیس جمهور فرانسه اعلام کردند که اگرچه زلنسکی یک رهبر جنگی بزرگ بوده است اما در نهایت باید به سمت سیاست مداری بازگردد و تصمیمات سخت اتخاذ کند.

در گزارش این رسانه آمریکایی آمده است که مقامات آلمان و فرانسه هر گونه تصمیم گیری در مورد زمان و نیز شرایط مذاکرات صلح، به طور کامل به اوکراین واگذار کردند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی