فوری/ اطلاعیه پلیس درباره رفتار خشونت‌آمیز با یک زن در مقابل مدرسه

کدخبر: ۵۵۸۶۸۶
به دنبال انتشار تصاویری از رفتار نامناسب فردی با یک زن در مقابل مدرسه‌ای در تهران، دفتر سخنگوی فراجا از پیگیری این موضوع خبر داد و اعلام کرد که فرد مذکور پلیس نبوده است.
فوری/ اطلاعیه پلیس درباره رفتار خشونت‌آمیز با یک زن در مقابل مدرسه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  روز پنجشنبه و درپی اعلام مسمومیت شماری از دانش‌آموزان در چند مدرسه از تهران، والدین برخی از این افراد در اطراف مدارس حضور پیدا کردند. در این میان تصویری از رفتار نامناسب مردی با یکی از زنان حاضر در اطراف یکی از مدارس در شبکه‌های اجتماعی منتشر و ادعا شد که این زن والدین یکی از دانش‌آموزان است. درپی این انتشار این ویدیو دفتر سخنگوی فراجا از پیگیری جدی این موضوع خبر داده است.

در اطلاعیه‌ دفتر سخنگوی فراجا پیرامون رخ داد خشونت علیه یک زن در مقابل مدرسه ۱۳ آبان آمده است: « کارکنان پلیس هیچ نقشی در آن حادثه نداشته‌اند»

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است که «فرمانده انتظامی تهران بزرگ بلافاصله پس از اطلاع از رخ داد مذکور، تیمی از افسران حرفه‌ای پلیس را مامور پیگیری چند و چون آن حادثه کرد و تجسس‌های آن ماموران نشان داد که در آن رخ داد کارکنان پلیس هیچ نقشی، خواه مستقیم یا غیر مستقیم، نداشته‌اند».

همچنین دفتر سخنگوی فراجا تاکید کرده که «پلیس ضمن تبرا جستن از اینگونه اقدامات، پس از انجام بررسی‌های لازم، نتیجه را به سمع و نظر شهروندان خواهد رساند».

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید