سردار فدوی:

سپاه خادم ملت ایران است

کدخبر: ۵۶۱۷۸۱
اقتصادنیوز: جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه خادم مردم ایران است، گفت: خادم در هر جایی که نیاز باشد حضور پیدا می‌کند و از ارائه خدمت به هیچ قشری دریغ نمی‌کند.
سپاه خادم ملت ایران است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته با سفر به قم، با سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس بانوی کرامت در سالن محراب حرم مطهر دیدار کرد.

فدوی با بیان اینکه تأمین امنیت کشور به ویژه حرم های مطهر مورد تأکید فرمانده سپاه است، افزود: از دشمن چیزی جز خباثت و دشمنی مورد انتظار نیست ولی اگر ما به وظایف خود عمل کنیم خداوند هم کمک خواهد کرد و دشمنان راه به جایی نخواهند برد.

وی با بیان اینکه دشمنان در آشوب های اخیر هر خباثتی که توانستند انجام دادند و با وجود این که انتظار موفقیت داشتند شکست مفتضحانه‌ای خوردند، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم تو دهنی محکمی به ضد انقلاب و دشمنان این نظام بود و تمام دشمنی ها را خنثی کرد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران خادم مردم ایران است، گفت: خادم در هر جایی که نیاز باشد حضور پیدا می کند و از ارائه خدمت دریغ ندارد بنابراین سپاه پاسداران نیز اینگونه است و هرجا بتواند به مردم شریف ایران خدمت رسانی می کند.

گفتنی است این دیدار با حضور سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم، محمدرضا موحد فرمانده سپاه قم و برخی از مسئولان سپاه برگزار شد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید