عامل اصلی شهادت مامور پلیس سراوان دستگیر شد

کدخبر: ۵۶۱۸۶۸
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل شهید ستوان دوم «محمد زور» در سراوان خبر داد.
عامل اصلی شهادت مامور پلیس سراوان دستگیر شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل اصلی شهادت ستوان دوم "محمد زور" در شهرستان سراوان خبر داد. 

سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: ششم دیماه سالجاری در پی شهادت ستواندوم "محمد زور" از عوامل پلیس مبارزه با موادمخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح در شهرستان گلشن پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: از همان لحظات ابتدایی پلیس با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات فنی شناسایی و دستگیری عاملان اصلی شهادت این مامور جان برکف را دستورکار قرار داد و در این خصوص با توجه به سرنخ‌های به عمل آمده عاملان شناسایی و تحت تعقیب قانونی قرار گرفتند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به طراحی برنامه‌ای دقیق و از پیش تعیین شده پلیس در این راستا گفت: پس از انجام هماهنگی‌های لازم و قانونی، مجرم در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

وی تصریح کرد: طی این عملیات از قاتل یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه ۲ تیغه خشاب و پنج تیر جنگی کشف و عامل شهادت به حمل مسلحانه موادمخدر ، درگیری مسلحانه با مأموران انتظامی و شهادت ستواندوم محمد زور اعتراف کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید