اظهارات مهم خطیب جمعه کرج درباره حجاب / اقدامات غیرکارشناسی فایده‌ای ندارد

کدخبر: ۵۶۷۱۸۹
اقتصادنیوز: امام جمعه کرج در مورد حجاب گفت: باید درباره این موضوع سنجیده‌تر و با برنامه عمل کرد و اظهارات و اقدامات غیرکارشناسی فایده‌ای ندارد، اما اقدام نیروی انتظامی یک حرکت ارزشمند و مفید است که همه مردم انقلابی و مومن از این حرکت حمایت می‌کنند.
اظهارات مهم خطیب جمعه کرج درباره حجاب / اقدامات غیرکارشناسی فایده‌ای ندارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین،  سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه ۲۵ فروردین کرج با اشاره به راهپیمایی روز قدس گفت: فلسطین موضوع اصلی جهان اسلام است و هرگز فراموش شدنی نبوده و نخواهد بود.

علم‌الهدی: اتحاد ایران و عربستان ترس بزرگی بر جان اسرائیل انداخته است

وی در ادامه گفت: دشمنان اسلام بارها با انواع دسیسه ها و فتنه ها به دنبال آن بودند که موضوع فلسطین را از اولویت اول جهان اسلام به یک موضوع ساده تبدیل کنند در حالی که آزادی قدس یک هدف اعتقادی و ریشه دار جهان اسلام است.

امام جمعه کرج با بیان اینکه خیانت برخی از کشورهای اسلامی در گذشته باعث تثبیت پوشالی رژیم صهیونیستی شده بود اما با پیروزی انقلاب اسلامی این نقشه، نقش بر آب شد، خاطرنشان کرد: با تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، خون تازه ای در کالبد جریان مقاومت دمیده شد و فلسطین از یک مسأله سیاسی کوچک به یک موضوع مردمی و مهم تغییر کرد.

 حسینی همدانی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی برای ضربه زدن به جریان مقاومت و اسلام، گروه‌های تکفیری را به راه انداخت تا ذهنیت ها را از نابودی رژیم منحرف کند در حالی که مردان مبارز ما به خصوص سردار دل‌ها با نابودی داعش و گروه‌های تکفیری این توطئه شوم را خنثی کرد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی بارها به دنبال ایران هراسی بود و هیچگاه به این هدف خود نرسید. اعتصابات و راهپیمایی های صورت گرفته در رژیم صهیونیستی نتیجه اضمحلال و نابودی است و مهاجرت معکوس و چند دستگی های مختلف نشانه های بارز آن است.

 حسینی همدانی اضافه کرد: حامیان رژیم صهیونیستی هم رو به افول و نابودی هستند. استکبار جهانی دیگر ابرقدرت محسوب نمی شود و بسیاری از کشور ها تغییر رویه داده اند و حتی در مبادلات خود دلار را کنار گذاشته و سلطه دلار را از بین برده اند.

محقق داماد: کسی ضد دین است که به فکر معیشت مردم نیست + فیلم

وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین توطئه های دشمن ضربه زدن به اعتقادات شرعی و عرفی جامعه اسلامی است، افزود: حجاب یکی از مهمترین موضوعات عرفی و شرعی اسلام است و دشمن با سیاسی کردن این موضوع به دنبال تغییر در باورهای مردمی و ضربه زدن به بنیان خانواده است.

امام جمعه کرج خاطرنشان کرد: در موضوع حجاب باید سنجیده‌تر و با برنامه عمل کرد و اظهارات و اقدامات غیر کارشناسی فایده‌ای ندارد اما اقدام نیروی انتظامی یک حرکت ارزشمند و مفید است که همه مردم انقلابی و مومن از این حرکت با تمام توان حمایت و پشتیبانی می‌کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید