حمله تند سفیر ایران در کویت به صهیونیست‌ها / اسرائیلی‌ها گستاخ‌تر شدند

کدخبر: ۵۶۷۲۳۰
اقتصادنیوز: مراسم روز جهانی قدس به همت سفارت ایران در کویت و با حضور انبوهی از شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی کویت، اعضای انجمن دوستی ایران وکویت، نمایندگان مجلس و سفرای کشورهای عربی و اسلامی و گروهی از ایرانیان مقیم برگزار شد.
حمله تند سفیر ایران در کویت به صهیونیست‌ها / اسرائیلی‌ها گستاخ‌تر شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت گفت: توافقنامه های سازشکارانه عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس ، این رژیم را در سرکوب‌ مردم بی دفاع فلسطین و هتک حرمت مسجد الاقصی گستاخ تر کرده است.

مراسم باشکوه روز جهانی قدس به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در کویت و با حضور انبوهی از شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی کویت، اعضای انجمن دوستی ایران وکویت، نمایندگان مجلس وسفرای کشورهای عربی و اسلامی و گروهی از ایرانیان مقیم برگزار شد.

محمد ایرانی سفیر کشورمان در کویت طی سخنانی با اشاره به بیانات امام راحل امت و رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امروز با دیدن صحنه‌های یورش دژخیمان صهیونیست به بیت المقدس بیش از پیش به اهمیت هشدارهای امام خمینی(س)در مورد ضرورت ریشه کن کردن این غده سرطانی از پیکر جهان اسلام وحمایت از ملت ستمدیده فلسطین پی می بریم.

ایرانی افزود: توافقنامه های سازشکارانه عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر این رژیم را در سرکوب‌ مردم بی دفاع فلسطین وهتک حرمت مسجد الاقصی گستاخ تر کرده و نهادهای مدعی دفاع از حقوق بشر نه تنها واکنشی نشان نمی‌دهند و از حق قانونی ملت فلسطین در مقاومت حمایت نمی کنند بلکه این مقاومت عادلانه را تروریسم توصیف می کنند.

در ادامه این مراسم خانم دکتر خدیجه المحمید پژوهشگر ونایب رئیس انجمن دوستی ایران وکویت طی سخنانی خواهان توجه اعراب به گفته های حکیمانه امام راحل و از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از حقوق ملت فلسطین تجلیل کرد.

دکتر آنتوان بارا متفکر سرشناس مسیحی دیگر سخنران مجلس‌ بود که به جایگاه مسجد الاقصی در ادیان ابراهیمی اشاره و بر اهمیت همبستگی با مردم فلسطین تاکید کرد.

در حاشیه مراسم نمایشگاه عکس از جنایات رژیم صهیونیستی و یورش به مسجد الاقصی مورد توجه شرکت کنندگان در این مراسم قرار گرفت.

تیتر یک
  • در نظرخواهی کیتکونیوز مطرح شد

    اقتصادنیوز: تازه ترین نظرسنجی هفتگی طلای کیتکو نیوز نشان می‌دهد که هم تحلیلگران وال استریت و هم سرمایه‌گذاران مین…

از دست ندهید
کارگزاری مفید