در گفتگوی تلفنی با امیرعبداللهیان؛

پیام مهم دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رهبر انقلاب و ابراهیم رئیسی

کدخبر: ۵۶۹۰۰۲
اقتصادنیوز: دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفتگوی تلفنی با امیرعبداللهیان، ضمن تبریک متقابل عید سعید فطر به دولت و ملت ایران، سلام‌های گرم خود را به مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری اسلامی ایران، ابلاغ کرد.
پیام مهم دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رهبر انقلاب و ابراهیم رئیسی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه شنبه شب در تماس تلفنی با زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، فرارسیدن عید سعید فطر را به وی، مقاومت و ملت فلسطین تبریک گفت.

گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر خارجه پاکستان

وزیر امور خارجه با اشاره به اختصاص ویژه سخنرانی مقام معظم رهبری در روز عید فطر، به مساله مهم فلسطین، افول اشغالگران صهیونیست، تحولات جاری در صحنه فلسطین، وحدت صفوف فلسطینی ‌و همبستگی جهانی با ملت فلسطین در ماه مبارک رمضان امسال را سرمایه مهمی دانست.

امیرعبداللهیان در این گفت‌ وگو بر تداوم حمایت‌های معنوی - سیاسی جمهوری اسلامی ایران از ملت و مقاومت فلسطین در مسیر آزادسازی سرزمین‌های اشغالی فلسطین تاریخی و تشکیل دولت مستقل و یکپارچه فلسطین به پایتختی قدس شریف تاکید کرد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز ضمن تبریک متقابل عید سعید فطر به دولت و ملت ایران، سلام‌های گرم خود را به مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری اسلامی ایران، ابلاغ کرد.

زیاد نخاله با اشاره به وحدت گروه‌ها و آحاد ملت فلسطین در حمایت از قدس و مساله محوری فلسطین و پیروزی‌های حاصله در سال‌های اخیر، از پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران از ملت مظلوم ومقاوم فلسطین تشکر و قدردانی کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی