ادعای جدید نتانیاهو علیه ایران/ ۹۵ درصد مشکلات امنیتی اسرائیل از ایران ناشی می شود

کدخبر: ۵۷۲۶۶۵
نخست وزیر اسرائیل روز سه‌شنبه گفت که ۹۵ درصد مشکلات امنیتی از ایران ناشی می‌شود.
ادعای جدید نتانیاهو علیه ایران/ ۹۵ درصد مشکلات امنیتی اسرائیل از ایران ناشی می شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز سه‌شنبه مدعی شد که ۹۵ درصد از مشکلات امنیتی رژیم تحت امر او از ایران ناشی می‌شود. 

نتانیاهو در «همایش امنیتی و دفاعی اسرائیل» که نشستی با حضور مقام‌های ارشد جنگی رژیم صهیونیستی است گفت: «روشن است که ۹۵ درصد از مشکلات امنیتی اسرائیل از ایران ناشی می‌شود.»

تحلیلگران مسائل غرب آسیا در ماه‌های گذشته خروج آمریکا از این منطقه که یکی از پیامدهای افول این کشور در صحنه بین‌المللی به شمار می‌رود را از جمله مهم‌ترین چالش‌های امنیتی پیش روی رژیم صهیونیستی قلمداد کرده‌اند. 

حملات اسرائیل به نوار غزه /سه فرمانده ارشد جهاد اسلامی شهید شدند

این تحولات افزایش نگرانی‌های رژیم صهیونیستی در خصوص احتمال افزایش قدرت و نفوذ ایران در منطقه را به همراه داشته است. 

نتانیاهو گفت: «ما با تلاش‌های ایران جهت کلید زدن یک کارزار چندجبهه‌ای علیه خودمان مواجه هستیم. دستور من به ارتش اسرائیل و دستگاه‌های امنیتی این است که برای یک کارزار در چند جبهه آماده باشید... اگر به چنین چیزی نیاز داشته باشیم می‌توانیم آن را انجام دهیم.»

اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ساعاتی بعد از آن مطرح شد که جنگنده‌های این رژیم در عملیاتی موسوم به «سپر و پیکان» مناطق مختلفی از نوار غزه را هدف قرار دادند.

وزارت بهداشت نوار غزه صبح امروز اعلام کرد در این حملات ۱۳ نفر به شهادت رسیده و ۲۰ نفر از جمله چند زن و کودک مجروح شده‌اند. 

 

تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۲ خرداد

    اقتصادنیوز:«نیم قرن با اقتصاد ایران» به سال چهارم رسید. ما در این بخش‌ تلاش می‌کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را…

از دست ندهید
کارگزاری مفید