آخرین خبرها از انتخابات هیات رئیسه مجلس

کدخبر: ۵۷۵۲۷۲
قالیباف تنها نامزد ریاست مجلس از سوی فراکسیون انقلاب اسلامی است.
آخرین خبرها از انتخابات هیات رئیسه مجلس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی از پایان مهلت ثبت نام کاندیداهای این فراکسیون برای انتخابات هیات‌رییسه مجلس خبر داد و گفت هفت نفر برای ناظری، ۲۰ نفر برای دبیری و ۳ نفر برای نایب‌رئیسی در فراکسیون ثبت نام کردند و قالیباف تنها نامزد ریاست مجلس از سوی فراکسیون انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایسنا، ابوالفضل عمویی با اشاره به انتخابات هیات‌رییسه مجلس در اجلاسیه چهارم گفت: امشب مهلت دو روزه ثبت نام نامزدهای فراکسیون اکثریت جهت معرفی به اجلاسیه چهارم پایان یافت.

او توضیح داد: در این مرحله هفت نفر برای ناظری، ۲۰ نفر برای دبیری و سه نفر برای نایب‌رئیسی در فراکسیون ثبت نام کردند. فراکسیون انقلاب اسلامی برای جایگاه ریاست مجلس در سال چهارم یک نفر نامزد دارد که آقای قالیباف تنها نامزد ریاست مجلس از فراکسیون انقلاب خواهد بود.

عمویی ادامه داد: رای‌گیری برای افراد منتخب فراکسیون برای هیات‌رئیسه مجلس در اجلاسیه چهارم، فردا ظهر انجام می‌شود. فراکسیون انقلاب اسلامی شش نفر برای دبیری هیات‌رئیسه، سه نفر به عنوان ناظران و دو نفر به عنوان نواب رئیس و یک نفر برای ریاست مجلس به صحن مجلس معرفی خواهد کرد. افراد نامزد شده در فراکسیون، در مرحله ثبت نام متعهد شده‌اند که از رای و تصمیم جمعی فراکسیون انقلاب اسلامی در انتخابات اجلاسیه چهارم تبعیت کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

      اقتصادنیوز: در اولین روز معاملاتی هفته شاخص‌های بازار سهام ریزش سنگینی را ثبت کردند. هراس از درگیری نظامی میان ایران و…

    کارگزاری مفید