خبر مهم درباره پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی

کدخبر: ۵۹۲۶۱۶
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح درباره پرونده هواپیمای اوکراینی گفت: رأی نهایی صادر شد، اما با توجه به اعتراض اولیای دم و برخی متهمان، پرونده برای رسیدگی و صدور رأی قطعی به دیوان عالی کشور ارسال شده است.
خبر مهم درباره پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی

به گزارش اقتصادنیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان، رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در سفر به استان هرمزگان به تشریح بخش‌هایی از تلاش بی وقفه دشمنان برای تضعیف نظام به بهانه‌های مختلف از ابتدای انقلاب تاکنون پرداخت و گفت: راه مقابله با این خباثت‌ها و دشمنی‌ها تقویت بنیه داخلی و قدرت نیرو‌های مسلح است.

پاسخ ایران به 2 پیشنهاد مهم برای احیای برجام/ خواسته‌های پنهان تهران و واشنگتن چه بود؟

 احمدرضا پورخاقان همچنین در بازدید از دادسرای نظامی هرمزگان، گفت: جرائم نظامی به نسبت نیرو‌های مسلح موجود در هرمزگان پایین است و نیروی رسیدگی به پرونده‌های قضایی کافی است.

نقشه امیرعبداللهیان جنجال به پا کرد+ عکس

 پورخاقان افزود: برنامه سازمان نیرو‌های مسلح بر پیشگیری وقوع جرم است و در این زمینه هرساله دوره‌هایی برگزار می‌شود.

قاب عکسی ویژه در دیدار فرمانده سپاه با رهبر انقلاب+ عکس

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح بیان کرد: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در دنیا کمترین جرم را مرتکب شده‌اند.

وی در مورد پرونده هواپیمای اوکراینی، افزود: رأی نهایی صادر شد، اما با توجه به اعتراض اولیای دم و برخی متهمان، پرونده برای رسیدگی و صدور رأی قطعی به دیوان عالی کشور ارسال شده است.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح همچنین از راه‌اندازی دادسرای نظامی شهرستان جاسک برای تسهیل در مراجعات و دسترسی مردم و نظامیان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

 پورخاقان در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم خلیل تختی نژاد نیز گفت: شهید خلیل تختی نژاد از رویش‌های انقلاب اسلامی و در مسیر حق بود.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح، افزود: مشکلات اقتصادی و اجتماعی داریم، اما آرمان‌های انقلاب اسلامی زنده است و در فتنه‌ها ماهیت افراد منافق مشخص می‌شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی