حملات توپخانه‌ای و راکتی سوریه به مواضع تروریست‌ها + فیلم

کدخبر: ۵۹۶۱۵۴
اقتصادنیوز: ارتش سوریه مواضع تروریست‌ها در جنوب ادلب را هدف حمله توپخانه‌ای و راکتی خود قرار داد.
حملات توپخانه‌ای و راکتی سوریه به مواضع تروریست‌ها + فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ارتش سوریه در ادامه مقابله با گروه‌های تروریستی تحت حمایت ترکیه، پایگاه‌ها و محل تجمع تروریست‌های گروهک موسوم به «انصار-التوحید» را در اطراف مناطق «الفطیره» و «الباره» در جبل الزاویه واقع در جنوب ادلب را هدف حمله توپخانه‌ای و راکتی خود قرار دادند.

الاخباریه گزارش داد، ارتش سوریه روز شنبه نیز مواضع تروریست‌ها در شمال و شمال غرب سوریه را گلوله باران کرد.

پایان دادگاه های صحرایی نظامی در سوریه بعد از 55 سال

نیروهای سوریه روز شنبه پایگاه‌های تروریست‌ها در روستاهای کفرعمه و کفرتعال در حومه غربی شهر حلب را هدف آتش واحدهای توپخانه ارتش قرار دادند.

مواضع تروریست ها در روستاهایی کنصفره و الفطیره در ارتفاعات الزاویه در حومه شهر ادلب نیز هدف آتش توپخانه ارتش سوریه قرار گرفت.

رسانه‌های سوری نوشتند که این تروریست ها به ویژه گروهک‌های زیر مجموعه گروه تروریستی جبهه النصره در شمال و شمال غرب سوریه از حمایت ترکیه برخوردار هستند.

با وجود اعتراضات مکرر دمشق، نیروهای ترکیه و آمریکا همچنان به بهانه های واهی بخش هایی از خاک سوریه را در شمال و شمال غربی و شرق سوریه تحت اشغال خود دارند و همچنین با استقرار گروه های تروریستی وابسته به خود، تلاش می کنند تا جلوگیری بازگشت آرامش به سراسر خاک سوریه و تحکیم حاکمیت ملی این کشور را بگیرند.

سوریه ادامه حضور نظامی ترکیه و آمریکا در خاک خود را اشغالگری می داند و تاکید می کند که آمریکا در شرق سوریه منابع نفتی و محصولات زراعی بویژه گندم این کشور را به سرقت می برند.

تیتر یک
  • سیاست یک بام و دو هوای پکن

    اقتصادنیوز: شی جینگ پینگ بیش از هر زمان دیگر براصل حاکمیت ارضی تاکید داشت، اما با آغاز جنگ اوکراین، رویکرد رهبری پکن و…

از دست ندهید
کارگزاری مفید