اولین صحبت‌های امیرعبدالهیان در بیروت

کدخبر: ۶۰۳۶۴۵
اقتصادنیوز: حسین امیرعبدالهیان، وزیر امور خارجه اظهار کرد: اگر محاصره غزه ادامه یابد هرگونه تصمیمی از سوی دیگر جریان‌های مقاومت محتمل است.
اولین صحبت‌های امیرعبدالهیان در بیروت

به گزارش اقتصادنیوز و به نقل از مهر، حسین امیرعبدالهیان در بدو ورود به لبنان با تقدیم تبریک صمیمانه خود به مناسبت عملیات موافقت‌آمیز طوفان الاقصی که پاسخی بود به جنایات نتانیاهو به مردم فلسطی، در خصوص جنایات اسرائیل علیه مردم غزه گفت: ما امروز در بیروت هستیم تا با صدایی بلند اعلام کنیم که کشورهای اسلامی، مردم و دولت‌های اسلامی جنایات جنگی علیه مردم غزه و فلسطین را تحمل نخواهند کرد.

وی ضمن اعلام اینکه ایران با قدرت حمایت‌های سیاسی، بین‌المللی و رسانه‌ای خود را در حمایت از مردم غزه ادامه خواهد داد، گفت: برخی از مقامات غربی از من پرسیدند آیا امکان گشایش جبهه‌های جدید علیه رژیم جعلی اسرائیل وجود دارد یا خیر، طبعاً در صورت تداوم جنایات جنگی و محاصر غیرانسانی غزه و فلسطین هرگونه تصمیمی از سوی دیگر جریان‌های مقاومت محتمل است.

وزیر امور خارجه ادامه داد: رئیس جمهور ایران در چارچوب دیپلماسی سران گفت‌وگوهای فشرده‌ای را با مقامات کشورهای مختلف منطقه از جمله عربستان سعودی انجام داد و این گفت‌وگوها در چارچوب استراتژی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فلسطین ادامه خواهد یافت.

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی