حمله راکتی مجدد به پایگاه‌های آمریکایی در سوریه!

کدخبر: ۶۰۶۹۳۲
اقتصادنیوز: منابع خبری گزارش دادند که پایگاه نظامیان آمریکایی در میدان نفتی «کونیکو» واقع در شمال شرق استان دیرالزور سوریه هدف حملات راکتی قرار گرفته است.
حمله راکتی مجدد به پایگاه‌های آمریکایی در سوریه!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، منابع خبری از حملات راکتی به پایگاه غیر قانونی نظامیان آمریکایی در میدان نفتی «کونیکو» واقع در شمال شرق استان دیرالزور سوریه خبر دادند.

شبکه النجباء خبر داد که مقاومت اسلامی عراق این پایگاه را هدف قرار داده، ولی این گروه عراقی هنوز بیانیه‌ای درباره این حمله منتشر نکرده است.

فوری/ حمله راکتی به یک پایگاه آمریکایی دیگر/ عراق انتقام غیرنظامیان را گرفت؟

منابع سوری شامگاه گذشته خبر دادند که صدای چندین انفجار از پایگاههای غیر قانونی آمریکا در شمال شرق دیرالزور شنیده شده است.

به گفته این منابع، یک انفجار در پایگاه آمریکا در میدان نفتی العمر صورت گرفت و همزمان، بالگردها ائتلاف آمریکایی موسوم به ضد داعش در این منطقه به پرواز درآمدند.

مقاومت اسلامی عراق، هم صبح روز گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد پایگاه آمریکا در جنوب استان حسکه سوریه (شمال شرق) هدف حمله قرار گرفته است. این گروه عراقی خبر داد پایگاه آمریکا در الشدادی سوریه با دو پهپاد هدف حمله قرار گرفته است و پهپادها مستقیما با اهداف برخورد داشته‌اند.

به دنبال تشدید جنگ در اراضی اشغالی فلسطین، پایگاه‌های آمریکا در مناطق مختلفی از عراق و سوریه طی روزهای گذشته هدف حمله قرار گرفته‌اند که در پی این حملات، ده‌ها نظامی آمریکایی مجروح شده‌اند.

حملات مقاومت، اشغالگران آمریکایی را مجبور کرد تا دو سوم پرسنل نظامی و «غیرنظامی» خود را علاوه بر خروج سفیر و کارکنان اصلی، تنها ظرف یک هفته از عراق خارج کنند.

مقاومت عراق تنها یک هفته پس از شروع عملیات علیه اشغالگران آمریکایی ثابت کرد که با آمادگی بالای خود توانسته در تمام غرب آسیا با این اشغال‌گری مقابله کند، تکرار می‌کنم در تمام غرب آسیا. این یک تصمیم است نه یک شعار، بلکه زمان مقاومت و فقط مقاومت است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی