سید حسن نصرالله امروز چه ساعتی سخنرانی می کند؟+ فیلم ​

کدخبر: ۶۰۷۶۳۱
اقتصاد نیوز : امروز و تا ساعاتی دیگر سید حسن نصر الله دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان برای اولین بار بعد از عملیات طوفان الاقصی به سخنرانی می‌پردازد.
 سید حسن نصرالله  امروز چه ساعتی سخنرانی می کند؟+ فیلم
 ​

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از العالم، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان امروز حوالی ساعت 15 (به وقت بیروت) و16:30 به وقت تهران سخنرانی می کند.

اسرائیل نگران از سخنرانی جمعه سید حسن نصرالله!

سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان، بطور زنده از چندین شبکه تلویزیونی از جمله المنار، العالم، الجزیره و... پخش خواهد شد.

یکشنبه اعلام شد که سید حسن نصرالله جمعه ساعت 16:30 به وقت بیروت سخنرانی خواهد داشت؛ عصر همان روز در شبکه‌های اجتماعی، ویدئویی کوتاه از سید حسن نصرالله با نشان حزب‌الله لبنان منتشر شد که بسیاری آن را معنادار و حاکی از اتفاقات جدید در روند جنگ با رژیم صهیونیستی توصیف کردند.

این امر در رسانه‌های اسرائیل نیز بازتاب داشت و وبگاه روزنامه «اسرائیل هیوم» نوشت: نصرالله در یک ویدئوی کوتاه ظاهر شد. شاید نشانه‌ای از اتفاقات بعدی باشد. آیا شاهد یک چیز جدید از سوی حزب‌الله خواهیم بود؟

در شبکه‌های اجتماعی، یک ویدئوی کوتاه دیگری از سید حسن نصرالله با تصاویری از امام خمینی و رهبر انقلاب منتشر شد که بسیاری آن را معنادار دانستند و در همین راستا گمانه‌زنی‌ها درباره آینده تحولات جاری در سرزمین‌های اشغالی را تشدید کرد.​
همچنین 19 ساعت قبل از آغاز سخنرانی سید حسن نصرالله، واحد رسانه حزب‌الله لبنان ویدئوی جدیدی با عنوان" اذا جاء نصر الله والفتح" را منتشر کرد.​​
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید