کشته شدن یک خبرنگار دیگر در حمله به خان‌یونس/ شمار خبرنگاران قربانی به ۴۱ تن رسید

کدخبر: ۶۰۷۶۳۳
اقتصادنیوز :محمد ابوحطب» خبرنگار فلسطین پنجشنبه شب به همراه ۱۰ تن دیگر در حمله جنگنده‌های اسرائیل به منزل وی در خان‌یونس در جنوب نوار غزه به شهادت رسید.
 کشته شدن یک خبرنگار دیگر در حمله به خان‌یونس/ شمار خبرنگاران قربانی به ۴۱ تن رسید

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا ، فلسطین، با شهادت ابوحطب شمار شهدای خبرنگار از هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه) تاکنون به ۴۱ تن رسیده است.

شانه خالی کردن اسرائیل از تامین امنیت خبرنگاران!

«ابوحطب» در برنامه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت محلی فلسطین مشغول پوشش حوادث غزه بود، به خانه باز می‌گردد تا پیش از رفتن به بیمارستان ناصر و پوشش خبر این بیمارستان، فرزندانش را ببیند، اما شهید می‌شود.

«سلمان البشیر» خبرنگار تلویزیون فلسطین در اعتراض به حمله رژیم صهیونیستی به خبرنگاران و خانواده آنها جلیقه خبرنگاری خود را به نشانه اعتراض به شهادت ابوحطب و خانواده آن از تن بیرون می‌آورد و می‌گوید که این‌ها صرفا یک نماد هستند و بود و نبودشان فرقی ندارد و نمی‌توانند از جان ما در برابر حملات اشغالگران محافظت کنند!!

وی گفت که این جلیقه اصلا خبرنگاران را حفظ نمی‌کند، ما خبرنگاران قربانیانی هستیم که به صورت زنده در برنامه هدف قرار می‌گیریم و کشته می‌شویم.

البشیر اضافه کرد: ما همه اینجا منتظریم نوبتمان برسد و یکی یکی به شهادت برسیم.

وی افزود: همکارامان ابوحطب نیم ساعت پیش از این اینجا به عنوان خبرنگار در بیمارستان بود، اما اکنون وی به همراه همسر، فرزند و برادرش به عنوان شهید اینجا هستند.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی