اعتراف اسرائیل به کشته شدن 338 نظامی خود در جنگ غزه

کدخبر: ۶۰۷۶۶۹
اقتصاد نیوز :اسرائیل به کشته شدن ۳۳۸ نظامی خود از ابتدای عملیات طوفان الاقصی اعتراف کرد.
اعتراف اسرائیل به کشته شدن 338 نظامی خود در جنگ غزه

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از  ایرنا، ارتش سخنگوی اسرائیل روز جمعه اعلام کرد که چهار نظامی این رژیم در درگیری با مقاومت فلسطین، در شمال نوار غزه کشته شده اند.

 

دانیل هاگاری که تلاش داشت شکست اطلاعاتی و امنیتی رژیم صهیونیستی را مخفی کند، مدعی شد که به رغم تلاش های ایران برای باز شدن جبه های جدید، تلاش خود را بر نابود کردن حماس و بازگرداندن اسیران خود متمرکز می کنیم.

کشته شدن 23 اسرائیلی در حمله زمینی به غزه

رادیو رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که از ابتدای عملیات طوفان الاقصی هزار و ۵۳۸ صهیونیست از جمله ۳۸۸ نیروی ارتش کشته و حدود پنج هزار نفر زخمی شده اند.

پیشتر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تلفات سنگین در نبرد با مقاومت فلسطین اعتراف کرده بود.

یواف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به هلاکت نظامیان صهیونیست در جنگ با رزمندگان مقاومت در غزه اذعان کرد.

وی اعتراف کرد: کشته شدن نظامیان ارتش اسرئیل در نبرد با حماس در غزه ضربه مهلک و دردناکی است.

نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

حمایت غرب از رژیم صهیونیستی به بهانه دفاع از خود، عملا چراغ سبز و مجوزی برای تل آویو در ادامه کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان فلسطینی است.

نگرانی‌های جهانی به فاجعه انسانی و کشتار بی ترحم مردم غزه و درخواست ها برای متوقف کردن ماشین کشتار اسراییل روبه افزایش است اما رژیم صهیونیستی همچنان بی وقفه بر حملات خود ادامه داده و سخنگوی ارتش این رژیم می گوید که اصلا مساله ی آتش بس مطرح نیست و در واقع همه ی برنامه ها و طرح های این رژیم برای جنگ ، کشتار و ویرانی بیشتر است.

تداوم بمباران غزه و کشتار زنان و کودکان فلسطینی در حالی برای بیست‌وهفتمین روز متوالی ادامه دارد که کشورهای غربی حامی رژیم صهیونیستی تا کنون هرگونه قطعنامه آتش بس در شورای امنیت را وتو کرده و یا به جای تلاش برای توقف کشتار و بمباران فلسطینیان به دنبال تصویب قطعنامه‌هایی در حمایت بیشتر از تل‌آویو هستند.

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین عصر دیروز (پنجشنبه) اعلام کرد که شمار شهدای غزه به ۹ هزار و ۶۱ نفر از جمله سه هزار و ۷۶۰ کودک و ۲ هزار و ۳۲۶ زن و شمار مجروحان به ۳۲ هزار نفر رسیده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی