جنگ غزه به روایت عکاسان ایرانی و عراقی + فیلم

کدخبر: ۶۰۸۰۴۵
اقتصادنیوز : نمایشگاهی از آثار عکس و کاریکاتور عکاسان ایرانی و عراقی با موضوع جنایات اسرائیل علیه مردم مظلوم فلسطین، در بغداد در معرض دید عموم گذاشته شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در این نمایشگاه که به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در یکی از آثار تاریخی فرهنگی بغداد به نام «القشله» در انتهای خیابان «المتنبی» شهر بغداد برگزار شده است، تصاویری از جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین به ویژه غزه که توسط عکاسان رسانه های مختلف منتشر شده در معرض دید عموم و بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

 

بمباران اطراف بیمارستان اندونزی غزه توسط اسرائیل+ فیلم

در این نمایشگاه که با عنوان «جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین» برگزار شده، همچنین کاریکاتورهایی که توسط هنرمندان ایرانی و عراقی درباره جنایات رژیم غاصب اسرائیل ترسیم شده، به نمایش درآمده است.

آنچه اکنون در غزه رخ می دهد، جنگ نابرابر و ناجوانمردانه ای است که یک سوی آن تجهیزات و سلاح های مرگبار، خشونت و سبعیت و سوی دیگر مردم بی دفاع بویژه زنان و کودکان قرار دارند که هر روز پیش چشم جهانیان به خاک و خون کشیده می شوند.

170717335

این جنگ نابرابر در حالیست که نیروهای مقاومت فلسطین با پشتوانه حقانیت تاریخی ، حمایت مردم خود و آزدایخواهان جهان همچنان مستحکم و استوار ایستاده و بر این باور است که وعده خداوند که همانا پیروزی مظلومان است ، در موعد مقرر عملی خواهد شد.

تداوم بمباران غزه و کشتار غیرنظامیان به ویژه کودکان فلسطینی برای سی‌امین روز متوالی ادامه دارد و آمار شهدای غزه به مرز ۱۰ هزار نفر نزدیک می‌شود؛آماری که بیش از ۳ هزار ۹۰۰ مورد آن به کودکان ارتباط می‌یابد.

صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) به تازگی با ارائه آماری تکان‌دهنده از کشتار کودکان در غزه، اعلام کرد که روزانه حدود ۴۲۰ کودک در حملات رژیم صهیونیستی کشته یا زخمی می‌شوند.​

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی