غزه گورستان شد/ افزایش چشمگیر کشته شدگان حمله اسرائیل به غزه+ فیلم

کدخبر: ۶۰۸۶۰۷
اقتصادنیوز: یک منبع پزشکی فلسطینی گفت که تنها ۷۰ شهید و ۱۶۷ زخمی بمباران امروز اسرائیل در غزه به بیمارستان شفا در این شهر منتقل شده‌اند.
غزه گورستان شد/ افزایش چشمگیر کشته شدگان حمله اسرائیل به غزه+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مناطق مختلف نوار غزه همچنان آماج حملات ارتش رژیم صهیونیستی است و این رژیم کشتار جدیدی در شهر دیرالبلح به راه انداخته است.

دستور مهیب وزیر جنگ اسرائیل به ارتش/ حد و مرزی برای بمباران غزه وجود ندارد!

صبح امروز شمار شهدای حملات به شهر خان یونس در نوار غزه به ۳۸ نفر رسید.

هم اکنون شهر غزه شاهد بمباران ارتش رژیم صهیونیستی است.

 نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

تداوم بمباران غزه و کشتار زنان و کودکان فلسطینی در حالی ادامه دارد که کشورهای غربی حامی رژیم صهیونیستی تاکنون هرگونه قطعنامه آتش‌بس در شورای امنیت سازمان ملل را وتو کرده و یا به جای تلاش برای توقف کشتار و بمباران فلسطینیان، به دنبال تصویب قطعنامه‌هایی در حمایت بیشتر از تل‌آویو هستند.

بر اساس گزارش وزارت بهداشت فلسطین تعداد شهدای غزه در نتیجه حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به این باریکه به ۱۰ هزار و ۳۲۸ نفر رسیده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی