حمله دوباره جنگنده‌های اسرائیلی به اطراف بیمارستان‌های غزه/ شلیک بمبهای سنگین ادامه دارد

کدخبر: ۶۰۸۶۴۸
جنگنده‌های اسرائیلی بار دیگر اطراف بیمارستان الشفا را هدف قرار دادند.
حمله دوباره جنگنده‌های اسرائیلی به اطراف بیمارستان‌های غزه/ شلیک بمبهای سنگین ادامه دارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، الجزیره گزارش داده است که توپخانه رژیم صهیونیستی به بمباران چندین منطقه در غزه و شلیک بمب‌های سنگین در مجاورت بیمارستان الشفا ادامه می‌دهد. همچنین حملات خشونت آمیزی در نزدیکی بیمارستان اندونزی در شمال نوار غزه گزارش شده است.

نیروهای مقاومت نیز همچنان درگیر نبرد با نیروهای اشغالگر متجاوز در نزدیکی اردوگاه الشطی هستند. همزمان بمباران شدید محله النصر در غرب شهر غزه نیز ادامه دارد. مدیر بیمارستان اندونزی غزه نیز اعلام کرده است که بمباران مستمر در اطراف این بیمارستان در بامداد گذشته ادامه یافته و احتمال دارد در عرض چند ساعت آینده برق این بیمارستان به دلیل تمام شدن سوخت قطع شود.

این در حالی است که پایگاه خبری آکسیوس گزارش داد که جو بایدن، رییس جمهوری آمریکا از  نتانیاهو خواسته است که به منظور حل موضوع اسرا، درگیری‌ها به مدت سه روز متوقف شود. بایدن در این ارتباط گفته است که دیروز طی تماس تلفنی از بنیامین نتانیاهو برای توقف درگیری‌ها درخواست کرده است.

مقامات آمریکایی و اسرائیلی به آکسیوس گفتند که رییس جمهور بایدن گفت که توقف سه روزه می‌تواند به آزادی برخی از گروگان‌ها در غزه کمک کند. با این حال، نتانیاهو هرگونه توقف درگیری را رد کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی