حملات پهپادی یمن به اراضی اشغالی

کدخبر: ۶۰۸۷۲۰
اقتصادنیوز: رسانه جنگ انصارالله یمن شامگاه سه شنبه صحنه‌هایی را از حملات پهپادی به اهداف اسرائیل در اراضی اشغالی منتشر کرد.
 حملات پهپادی یمن به اراضی اشغالی

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، رسانه جنگ ارتش یمن صحنه‌هایی را از حملات پهپادی به اهداف اسرائیل در اراضی اشغالی منتشر کرد. 

موج جدید حملات موشکی مقاومت علیه اراضی اشغالی

سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی ارتش یمن دوشنبه در بیانیه‌ای از پرتاب مجموعه‌ای از پهپادها به سمت پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی خبر داد و اعلام کرد که در نتیجه این عملیات، فعالیت‌ها در پایگاه‌ها و فرودگاه‌های مورد هدف، برای چندین ساعت متوقف شد.

 

سخنگوی ارتش یمن تأکید کرد که یمن تا زمان ادامه جنایت‌ها در غزه، به عملیات خود ادامه خواهد داد.

در پایان این بیانیه آمده است: نیروهای مسلح یمن با توکل به خداوند متعال، به اجرای عملیات نظامی با کیفیت‌تر در حمایت و پیروزی مردم فلسطین و در پاسخ به ندای ملت بزرگ یمن و همه ملت‌های منطقه ادامه می‌دهند تا زمانی که تجاوز وحشیانه اسرائیل به برادران ما در غزه متوقف شود.

سفرای رژیم صهیونیستی در سازمان ملل شکایت رسمی را به شورای امنیت درباره حملات ارتش یمن به اراضی اشغالی ارائه کرده‌است.

از سوی دیگر علی القحوم، عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن گفت:‌ زمان تنها ماندن فلسطینی‌ها به سر آمده‌است و دشمن صهیونیستی و آمریکا باید این را بدانند. پیام‌های نظامی فرامرزی، پیام‌هایی به آمریکاست مبنی بر اینکه باید دست از حمله به فلسطینی‌ها بردارد.

وی گفت: این عملیات موفقیت آمیز در عمق اراضی اشغالی نشان دهنده روش درست انصارالله یمن است. این مسئله نشان دهنده این است که مقاومت یمن از ملت یمن و مبارزه آن علیه دشمن صهیونیستی حمایت می‌کند.

القحوم درباره شکایت رژیم صهیونیستی به سازمان ملل گفت: برای ما مهم نیست. این نشان دهنده ترس دشمن اسرائیلی از عملیات یمن است. دشمن صهیونیستی باید درک کند که به سمت زوال حتمی پیش می‌رود. این شکایت‌ها نشان می‌دهد که عملیات نظامی یمن مانعی بر سر راه این دشمن است. انصارالله یمن می‌خواهد دشمن صهیونیستی در این وضعیت ترس و نگرانی و شکایت بماند تا دست از جنایت‌هایش علیه ملت فلسطین بردارد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی