ارتش اسرائیل دستپاچه شد/ فعال شدن آژیر خطر اشتباه در شمال منطقه

کدخبر: ۶۰۹۸۲۸
نگرانی اسرائیل از عملیات حزب‌الله لبنان باعث شد که آژیرهای هشدار حمله هوایی در منطقه فعال بشود.
ارتش اسرائیل دستپاچه شد/ فعال شدن آژیر خطر اشتباه در  شمال منطقه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس،  خبرنگار شبکه «الجزیره» بامداد سه‌شنبه از فعال‌شدن آژیر خطر در منطقه «الجلیل» و شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

دقایقی بعد گزارش شد که هواپیماهای بدون سرنشین رژیم موقت صهیونیستی به اهدافی در منطقه «یارون» واقع در جنوب لبنان حمله کرده‌اند. در حالی که صهیونیست‌ها ابتدا نگران نفوذ از خاک لبنان بودند، سخنگوی ارتش این رژیم اما اذعان کرد که این آژیر اشتباه بوده است.

روز دوشنبه بود که مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد گروهی از نظامیان صهیونیست و یک پادگان ارتش رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی لبنان با استفاده از تسلیحات مناسب و راکت‌های هدایت‌شونده مورد حمله قرار داده است.  مقاومت اسلامی لبنان که از ابتدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، در نقاط مختلفی از خطوط مرزی وارد درگیری با ارتش رژیم صهیونیستی شده است، طی هفته‌های گذشته ده‌ها فایل ویدئویی از حملات موفق خود به پایگاه‌ها و نظامیان صهیونیست منتشر کرده است.

حزب‌الله همچنین اخیرا اعلام کرده است که با تشدید حملات رژیم صهیونیستی در نوار غزه در چندین مورد از موشک‌های «برکان» علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی استفاده کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی