وزیر اسرائیلی:

اخراج ساکنان غزه را راه‌حل انسانی است!

کدخبر: ۶۰۹۹۷۴
اقتصاد نیوز :وزیر دارایی اسرائیل امروز (سه‌شنبه) در ادامه اظهارات تحریک‌آمیز مقامات این رژیم گفت که اخراج مردم غزه به کشورهای دیگر راه‌حل انسانی صحیح، هم برای آنها و هم برای منطقه است!
اخراج ساکنان غزه را راه‌حل انسانی است!

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا،  بتسلئیل اسموتریچ، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی گفت، فرصتی برای وجود مستقل مالی و سیاسی نوار غزه نمی‌بیند. وی افزود، تشکیلات خودگردان فلسطین از جنبش حماس حمایت و آن را تشویق می‌کند و هرگز مجددا بر غزه کنترل نخواهد یافت‌.

انتقاد تند کشورهای عربی به حمله اسرائیل به مقر کمیته قطری بازسازی غزه

پیش از این، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، این رژیم با بازگشت مجدد تشکیلات خودگردان فلسطین برای اداره نوار غزه پس از جنگ فعلی مخالف است. نتانیاهو گفت، قدرت مدنی وجود نخواهد داشت که انزجار از رژیم صهیونیستی، کشتار صهیونیست‌ها و نابودی رژیم صهیونیستی را به مردم خود آموزش دهد.

وی افزود، امکان ندارد تشکیلات خودگردان فلسطین در غزه باشد؛ وقتی محمود عباس، رئیس آن عملیات نظامی حماس در هفتم اکتبر را با وجود گذشت یک ماه از آن محکوم نکرده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت، در این صورت رژیم صهیونیستی باید کنترل امنیتی بر نوار غزه داشته باشد و تا زمانی که لازم باشد نیروهایش در نوار غزه خواهند ماند تا از استفاده از این باریکه برای حمله علیه رژیم صهیونیستی ممانعت کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی