مانور جنگی بسیجی‌های یمن/ یمنی‌ها آماده حمله به اسرائیل شدند؟

کدخبر: ۶۱۰۳۴۱
اقتصادنیوز: ده هزار نفر از نیروهای بسیج عمومی استان ذمار در یمن، آموزش خود را با عنوان «طوفان الاقصی» به اتمام رساندند.
مانور جنگی بسیجی‌های یمن/ یمنی‌ها آماده حمله به اسرائیل شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، منابع یمنی امروز خبر دادند که کار آموزش ۱۰ هزار نفر از نیروهای بسیجی استان ذمار به پایان رسیده است. این آموزشها با عنوان «طوفان الاقصی» صورت گرفته است. 

شبکه خبری المسیره این تصاویر را از این دوره منتشر کرده است:

دولت نجات ملی یمن از آغاز عملیات طوفان الاقصی، حمایت خود را از فلسطین اعلام کرده است. نیروهای یمنی چندین بار با موشک و پهپاد سرزمینهای اشغالی را هدف قرار دادند.

سید عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن هم ضمن اعلام چند باره حمایت از ملت مظلوم فلسطین، اخیرا گفت: کشتیهای اسرائیلی را هدف قرار خواهیم داد و در این مسئله هیچ تردیدی نخواهیم داشت.

الحوثی با اشاره به حمایتهای نظامی آمریکا از رژیم صهیونیستی، خاطر نشان کرد: آمریکاییها با میلیاردها دلار به اسرائیل کمک کردند. انگلیس، فرانسه، آلمان و سایر کشورهای غربی نیز همین اقدام را انجام دادند، ولی چرا امت اسلام، حامی مظلومان خود نیست؟.ما به عنون ملت یمن، از روز نخست حمایت خود را از ملت و مقاومت فلسطین اعلام کردیم.

دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن نیز روز گذشته در واکنش به ورود نظامیان صهیونیست به بیمارستان «الشفاء» در نوار غزه بیانیه صادر کرد و گفت: ورود غیرقانونی به مجتمع پزشکی الشفاء جنایتی وحشیانه و بزدلانه و بیانگر میزان شکست نظامی و امنیتی ارتش دشمن در برابر مقاومت است.

ارتش رژیم صهیونیستی، بامدادروز گذشته وارد بیمارستان الشفاء شد؛ بیمارستانی که محوطه اطراف از چند روز پیش به شدت تحت حملات شدید قرار دارد.

نظامیان اسرائیلی پس از ورود به داخل بیمارستان اقدام به تفتیش و جست‌وجو در بخش‌های مختلف این بیمارستان از جمله اورژانس، جراحی، قلب و عمومی کردند و شماری از پزشکان و آوارگان فلسطینی پناه‌گرفته در این بیمارستان را مورد بازجویی قرار دادند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی