ادعای تازه اسرائیل درباره ایران و حملات موشکی حزب‌الله لبنان

کدخبر: ۶۱۱۰۱۵
وزیر جنگ رژیم اسرائیل به تازگی ادعا کرده است که حزب الله لبنان از آغاز عملیات طوفان الاقصی تا کنون بیش از ۱۰۰۰ موشک به سمت مرزهای شمالی شلیک کرده است.
ادعای تازه اسرائیل درباره ایران و حملات موشکی حزب‌الله لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  یوآو گالانت با بیان این ادعا که حزب الله برای این موشک پرانی هر روز هزینه سنگینی می‌پردازد، مدعی شد: ایران از طریق نیروهای نیابتی حملات خود را علیه  اسرائیل تشدید کرده است.

این ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حالی است که حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه ایران پیشتر (۸ آبان) در گفت وگو با شبکه خبری سی ان ان آمریکا ادعای دخالت ایران در عملیات ۷ اکتبر گروه‌های مقاومت فلسطین علیه رژیم اسرائیل را یک ادعای کاملا بی اساس دانست و گفت: ایران در جریان این عملیات نبود و فلسطینی‌ها تماس گرفتند. ایران هیچ گروه و جنگ نیابتی نداشته و ندارد و این اسرائیل است که نیروی نیابتی آمریکا در منطقه است و منطقه را ناامن کرده است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه افزود: تل‌آویو با یک جنگ چند جبهه‌ای سروکار دارد، اما تمرکز آن بر نوار غزه است. گالانت همچنین مدعی شد که شاباک و ارتش رژیم صهیونیستی روزانه بسیاری از تلاش‌ها برای انجام عملیات تروریستی علیه شهرک نشینان در کرانه باختری را خنثی می‌کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی