نگرانی بایدن از گسترش حملات میان اسرائیل و حزب الله/ نتانیاهو نباید ادامه دهد!

کدخبر: ۶۱۷۵۶۱
اقتصادنیوز: نشریه وال استریت ژورنالمدعی شد که بایدن به نتانیاهو هشدار داده درگیری احتمالی با حزب‌الله به یک جنگ گسترده می‌انجامد.
نگرانی بایدن از گسترش حملات میان اسرائیل و حزب الله/ نتانیاهو نباید ادامه دهد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،نشریه وال استریت ژورنال مدعی شده جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را متقاعد کرده که به حزب‌الله لبنان حمله نکند و هشدار داده که چنین اقدامی سبب بروز یک «جنگ منطقه‌ای گسترده» خواهد شد. 

خبر مرتبط
حزب الله به موشک های خاص مجهز شد

​ اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای فاش کردند که مقاومت اسلامی لبنان حزب‌الله سامانه موشکی هدایت‌شونده با قابلیت‌های تخریبی بالا را وارد خدمت کرده‌است که قابلیت عملیات روی اهداف زمینی، هوایی و دریایی ثابت و متحرک را دارد.

در ادامه این گزارش، یک مقام صهیونیست که نامش فاش نشده ادعا کرد: «دیپلماسی برای حل و فصل اوضاع در مرز‌های شمالی خوب است، اما تل‌آویو برای رسیدن به اهدافش به اعمال زور نیاز دارد».

خبر مرتبط
مقر نظامیان اسرائیل زیر آتش سنگین حزب الله

اقتصادنیوز :حزب الله لبنان از حمله موشکی و توپخانه‌ای به محل تجمع نظامیان اسرائیل خبر داد.

این مقام صهیونیست در ادامه مدعی شده که تل آویو به دنبال پیروزی در جنوب غزه و بازدارندگی در مرز‌های شمالی است. 

گفتنی است، افکار عمومی از یک سو و مقاومت آهنین مردم فلسطین و گروه‌های مقاومت از سوی دیگر سبب بروز چیزی شده که رسانه‌های غربی از آن به عنوان «شکاف» بین نتانیاهو و بایدن یاد کرده‌اند. الجزیره به تازگی در گزارشی نوشته است که بایدن پس از ماه‌ها لفاظی و اعلام حمایت «تزلزل ناپذیر» از رژیم صهیونیستی، اخیرا نحوه صحبت کردن خود در خصوص جنگ غزه و حمایت از تل‌آویو را تغییر داده است. 

بایدن ۱۲ دسامبر هشدار داد اسرائیل به دلیل «بمباران بی‌رویه» در فلسطین حمایت بین‌المللی را از دست خواهد داد. سی‌ان‌ان این سخنان را به «شکاف» و واشنگتن پست به «برخورد» بین بایدن و نتانیاهو تعبیر کردند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید