نظامیان اسرائیلی به ده‌ها فلسطینی هتک‌حرمت کردند

کدخبر: ۶۱۸۲۱۳
اقتصادنیوز: نیروهای اسرائیلیی ده‌ها فلسطینی از جمله چندین کودک و فرد سالخورده را بازداشت و پس از وادار کردن آنها به درآوردن لباس‌هایشان، آنها را در ورزشگاهی در غزه نگهداری کردند.
نظامیان اسرائیلی به ده‌ها فلسطینی هتک‌حرمت کردند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ویدئوهای منتشره از این جنایت نشان می دهد اشغالگران اقدام به بازداشت ده ها فلسطینی در ورزشگاه یرموک در نوار غزه کرده اند. اشغالگران این فلسطینی های بازداشت شده را که تعداد زیادی از آنها را کودکان و افراد سالخورده تشکیل می دهند، وادار کرده اند در سرمای زمستان بیشتر لباس هایشان را از تن درآورند. همچنین برای تهدید آنها به مرگ، لوله تانک را به طرف آنها نشانه رفته اند.

دیده بان حقوق بشر اروپا – مدیترانه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: براساس اطلاعات به دست آمده، ارتش رژیم صهیونیستی صدها فلسطینی از جمله چندین زن از اهالی محله شیخ رضوان غزه را بازداشت و آنها را به اردوگاه یرموک منتقل کرده و پس از کشف حجاب، آنها را مورد بازرسی بدنی قرار داده است. نیروهای اشغالگر همچنین اقدام به هتک حرمت و ضرب و جرح بازداشت شدگان کرده اند.

براساس این بیانیه، نیروهای اشغالگر صهیونیست، بازداشت شدگان مرد از جمله کودکان ۱۰ ساله و افراد سالخورده با سن بیش از ۷۰ سال را وادار کرده اند تمام لباس هایشان به جز لباس زیر را از تن درآورده و به طور توهین آمیزی در یک صف در نزدیکی محل نگهداری زنان بازداشت شده در داخل ورزشگاه مذکور بایستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید