دبیر کمیته پارلمانی اوکراین:

زلنسکی یک جسد سیاسی است

کدخبر: ۶۲۱۰۸۳
​ اقتصادنیوز : دبیر کمیته اطلاعات، دفاع و امنیت ملی پارلمان اوکراین گفت که زلنسکی برای بار دوم در صورت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کشور انتخاب نخواهد شد چون او یک "جسد سیاسی" است.
زلنسکی یک جسد سیاسی است

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، "رومن کاستنکو" دبیر کمیته پارلمانی اوکراین در ادامه به انتقاد از ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین پرداخت و گفت، او بیش از آنکه به فکر حفظ کشور باشد به دنبال حفظ محبوبیت و جایگاهش است.

به گفته مقام‌های ارشد دولت کی‌یف، زلنسکی گفت‌وگوها درباره پیش نویس قانون بسیج نیروهای مسلح را کنار گذاشته و تلاش می‌کند تا تمامی تقصیرها را به گردن تصمیمات منفور دیگران بیندازد.

خبر مرتبط
هشدار جدی مقامات سوئدی درباره روسیه/جنگ اوکراین می‌تواند وارد سوئد نیز شود

اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه سوئد در یک سخنرانی گفت: روسیه یک تهدید جدی برای امنیت سوئد و اروپا در آینده‌ای نزدیک محسوب می‌شود.

به نقل از پایگاه خبری topwar، دبیر کمیته پارلمانی اوکراین همچنین تاکید کرد، در حال حاضر زلنسکی از منظر سیاسی، مُرده و دیگر نمی‌تواند رئیس جمهور باشد.

خبر مرتبط
فوری / حملات موشکی شدید روسیه به اوکراین / آژیرها به صدا درآمد

اقتصادنیوز: حملات موشکی روسیه به اوکراین روز دوشنبه شدت بیشتری گرفت و به گفته مقام‌های اوکراینی آژیر حملات هوایی امروز در سراسر این کشور به صدا درآمد.

همانطور که پیشتر گزارش شده، دفتر ریاست جمهوری اوکراین نمی‌خواهد با لایحه جدید بسیج مردمی در چارچوب فراخوان دستکم نیم میلیون اوکراینی در خط مقدم کاری کند.

به گفته برخی از کارشناسان اوکراینی، مقام‌های این کشور می‌خواهند فقدان تجهیزات کافی و مهمات را با بسیج مردمی گسترده جبران کنند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی