غارت اموال و دارایی‌های خانواده اسرای فلسطین توسط اسرائیل

کدخبر: ۶۲۲۳۷۲
اقتصادنیوز : باشگاه اسیران فلسطینی از سرقت و مصادره پول، طلا، تجهیزات و خودروهای اعضای خانواده‌های اسرا توسط اسرائیل خبر داد.
 غارت اموال و دارایی‌های خانواده اسرای فلسطین توسط اسرائیل

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد از هفتم اکتبر عملیات سرقت و مصادره دارایی‌ها از منازل خانواده اسرای فلسطینی افزایش یافته است و این عملیات شامل سرقت و مصادره پول، طلا و جواهرات، تلفن همراه، کامپیوتر و خودروها، در کنار عملیات تخریب گسترده منازلی است که به آنها یورش برده می‌شود.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، باشگاه اسیران فلسطین همچنین اعلام کرد، خسارت‌های هنگفتی که در نتیجه یورش‌های نیروهای اشغالگر به خانه‌های فلسطینی‌ها به بار آمده، میلیون‌ها شِکِل تخمین زده می‌شود.

خبر مرتبط
مخالفت وزاری کابینه اسرائیل با بودجه 2024 / دردسرهای تازه برای بی بی

اقتصادنیوز : تعدادی از وزیران کابینه اسرائیل در اعتراض به برنامه پیشنهادی بودجه ۲۰۲۴، نشست کابینه را ترک کردند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر (۱۵ مهر) عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد.

طی این مدت و به‌رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به اصطلاح افسانه‌ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست‌ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده‌اند.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چند گاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام ارتش صهیونیستی مغایرت دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی