3 مبارز القسام توسط اسرائیلی ها ترور شدند

کدخبر: ۶۲۵۲۶۵
منابع از شهادت سه جوان فلسطینی از اعضای مقاومت در یورش نیروهای ویژه ارتش اسرائیل به بیمارستان ابن سینا در جنین خبر دادند.
3 مبارز القسام توسط اسرائیلی ها ترور شدند

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند نیروی ویژه ارتش رژیم صهیونیستی با یورش به بیمارستان ابن سینا در جنین در شمال کرانه باختری سه جوان فلسطینی را به نام‌های محمد ایمن الغزاوی و برادرش باسل ایمن الغزاوی و حمد ولید جلامنه را ترور کردند.

به گفته این رسانه‌ها، این سه شهید از جمله مهم‌ترین فرماندهان گردان‌های القسام و سرایا القدس در جنین بودند.

خبرگزاری فلسطین نیز گزارش داد حدود ۱۰ سرباز نیروی ویژه اسرائیلی با لباس شخصی به بیمارستان ابن سینا نفوذ کرده و مردان جوان را با تپانچه خفه کن ترور کردند.

خبر مرتبط
هشدار القسام به اسرائیل درباره اسرا/ اگر نتانیاهو جنگ را تمام نکند...

اقتصادنیوز: گردان‌های القسام خطاب به خانواده‌های اسرای اسرائیلی هشدار داد اگر نتانیاهو به جنگ ادامه دهد آماده شنیدن خبری درباره تمامی اسرایشان باشند.

خبرگزاری مذکور افزود شهید باسل از ۲۵ اکتبر گذشته مجروح شده و در بیمارستان تحت مداوا قرار داشت.

به دنبال ترور این جوانان فلسطینی در داخل بیمارستان ابن سینا، گروه‌های ملی فلسطینی خواهان اعتصاب و آماده باش در جنین شدند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد نیروی ویژه این رژیم به طبقه دوم بیمارستان ابن سینا در جنین یورش برده و سه جوان فلسطینی را که تحت تعقیب بودند ترور کردند.

خبرنگار الجزیره نیز با بیان اینکه نیروی ویژه اسرائیلی سه جوان فلسطینی را در داخل بیمارستان ابن سینا در شهر جنین ترور کرد، توضیح داد: نیروهای اسرائیلی در سایه درگیری‌های شدید به بیمارستان واقع در غرب این شهر یورش بردند.

در این رابطه ارتش اشغالگر همانطور که در غزه به بهانه استفاده مقاومت از بیمارستان‌ها، این تاسیسات را هدف قرار می‌دهد و منجر به فاجعه انسانی در غزه شده‌است، بار دیگر مدعی شد گروهی از رزمندگان جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در جنین در داخل بیمارستان ابن سینا مخفی شدند و قصد انجام «عملیات خرابکارانه» را داشتند.

رسانه‌های فلسطینی گزارش داده بودند رژیم اشغالگر صهیونیستی به محله السویطات در شهر جنین در کرانه باختری یورش برده و صدای درگیری‌های شدید در اطراف این بیمارستان به گوش رسید. نیروهای این رژیم بعد از عملیات ترور از آنجا عقب نشینی کردند.

تیپ جنین در گردان‌های القسام نیز اعلام کرد که نیروی ویژه ارتش رژیم صهیونیستی به بیمارستان ابن سینا یورش برده و تعدادی از نیروهای این گردان را شهید کرده است.

تیپ جنین تاکید کرد که این ترور ناجوانمردانه برای اشغالگران و شهرک نشینان در اقصی نقاط فلسطین جهنم خواهد شد و خون با خون پاسخ داده می‌شود و این فداکاری‌ها هدر نخواهد شد.

از سوی دیگر نیروهای رژیم صهیونیستی صبح امروز سه‌شنبه ۲ فلسطینی را در اردوگاه العروب در شمال الخلیل بازداشت کردند.

نیروهای رژیم صهیونیستی به سمت جوانان فلسطینی تیراندازی کرده و از گاز اشک آور استفاده کردند. در این حمله درگیری‌هایی میان آنها و جوانان فلسطینی رخ داد.

در رام الله نیز نیروهای رژیم صهیونیستی به شهرک سنجل در شمال این شهر یورش بردند و یکی از منازل را به پادگان نظامی تبدیل کردند.

آنها همچنین یک جوان را در روستای ام صفا در شمال غرب رام الله بازداشت کردند. در اردوگاه طولکرم نیز درگیری‌هایی طی یورش نیروهای رژیم صهیونیستی رخ داد. نیروهای صهیونیست تجهیزات جدیدی را وارد این اردوگاه کردند.

همچنین رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند افراد مسلح فلسطینی به سمت نیروهای رژیم صهیونیستی در اطراف منطقه الضاحیه در شرق نابلس تیراندازی کردند.

در حمله امروز به طولکرم مسجد السلام توسط اشغالگران دچار تخریب گسترده شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی