ذوالنوری: اسرائیل خطری برای بشریت است

کدخبر: ۶۲۵۲۸۱
اقتصادنیوز :نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس گروه همکاری شورای فدراسیون روسیه، مواضع فدراسیون روسیه در خصوص توقف جنگ در غزه را مهم برشمرد و گفت که اسرائیل نه تنها خطری برای منطقه بلکه خطری برای بشریت است.
ذوالنوری: اسرائیل خطری برای بشریت است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دیمیتری واسیلینکو رئیس گروه همکاری شورای فدراسیون روسیه با حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

ذوالنوری در این دیدار گفت: جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه دو کشور تاثیرگذار در منطقه هستند و پارلمان‌های دو کشور می‌توانند در روابط دوستانه دو کشور تاثیرگذار باشند.

خبر مرتبط
ذوالنوری از بیمارستان مرخص شد

اقتصادنیوز: مجتبی ذوالنوری نایب رییس مجلس امروز بعد از رفع کسالت از بیمارستان مرخص شد.

وی افزود: سالیان متمادی است که روابط ایران و روسیه بسیار خوب بوده و روند رو به رشد و رو به توسعه‌ای دارد و در عین حال که مشترکات مثبت فراوانی داریم دارای دشمنان مشترک نیز هستیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مواضع ایران و روسیه در موضوعات مختلف منطقه‌ای و بین‌المللی نزدیک است، خواستار همکاری هر چه بیشتر طرفین در عرصه‌های مختلف شد و مقابله با یکجانبه‌گرایی آمریکا را از مهمترین اهداف این همکاری‌ها برشمرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از فلسطین به عنوان موضوع مشترک دو کشور یاد کرده و مواضع فدراسیون روسیه در خصوص توقف جنگ در غزه را مهم برشمرد.

وی در پایان تصریح کرد: رژیم صهیونیستی نه تنها خطری برای منطقه بلکه خطری برای بشریت است.

رئیس گروه همکاری شورای فدراسیون روسیه  نیز با اشاره به موقعیت جغرافیایی روسیه و شرایط مناسب برای سرمایه‌گذاری، گفت: ظرفیت‌های بالایی برای گسترش همکاری های دو کشور در زمینه های مختلف وجود دارد.

دیمیتری واسیلینکو در پایان این دیدار پیام ارسالی از ویاچسلاو والودین رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه خطلب به رئیس مجلس شورای اسلامی را به ذوالنوری تقدیم کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی