یورش ارتش اسرائیل به جنوب جنین

کدخبر: ۶۲۶۷۸۰
اقتصادنیوز : نیروهای اسرائیل به جنوب جنین در کرانه باختری یورش بردند.
یورش ارتش اسرائیل به جنوب جنین

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نیروهای رژیم صهیونیستی به شهرک عرابه در جنوب جنین واقع در کرانه باختری یورش بردند و شروع به تیراندازی و شلیک بمب‌های صوتی کردند.

همچنین گشت‌های این رژیم در این منطقه مستقر شدند. در این راستا ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: اعضای مقاومت فلسطین به شهرک میراف در شرق جنین حمله کردند اما تلفاتی نداشت.

خبر مرتبط
لحظاتی از حملات یمن به کشتی اسرائیلی+ فیلم

اقتصادنیوز :حملات پهپادی یمنی‌ها به سمت کشتی‌های اسرائیلی همچنان ادامه دارد.

از زمان جنگ ویرانگر رژیم صهیونیستی علیه غزه در هفتم اکتبر، این رژیم عملیات‌های نظامی خود را در کرانه باختری نیز افزایش داده که منجر به شهادت ۳۸۱ فلسطینی و زخمی شدن ۴۴۰۰ تن دیگر شده است.

مرکز فلسطینی مقاومت در برابر شهرک‌سازی یکشنبه اعلام کرد: نیروهای رژیم صهیونیستی تنها طی ژانویه ۱۵۹۳ اقدام تجاوزکارانه را علیه فلسطینی‌ها در کرانه باختری انجام دادند.

بر اساس گزارش باشگاه اسیران فلسطینی، نیروهای رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر تاکنون ۶۵۱۲ فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کرده‌اند.

همچنین سازمان عفو بین‌الملل اخیرا اعلام کرد: نیروهای اسرائیلی در ماه‌های گذشته موج خشونت شدیدی را علیه فلسطینی‌ها در کرانه باختری ایجاد کردند. این نیروها بدون ضرورت طی اعتراضات، یورش‌ها و بازداشت‌ها از زور مفرط و مهلک استفاده کرده‌اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید