وحشت اسرائیل از توان موشکی حزب الله

کدخبر: ۶۲۶۹۷۵
اقتصادنیوز : رسانه اسرائیلی «اسرائل دیفنس» نوشت: جبهه جنوب لبنان و موشک‌های کوبنده مقاومت اسلامی لبنان به شدت محافل اسرائیل را به خود مشغول کرده و مشکل کنونی ارتش ما موشک های ضدزره حزب الله است.
وحشت اسرائیل از توان موشکی حزب الله

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، منابع وابسته به رژیم صهیونیستی به توان موشکی حزب الله در نبرد کنونی در جبهه جنوب لبنان با فلسطین اشغالی اذعان کردند.

رسانه صهیونیستی «اسرائیل دیفنس» گزارش داد: موشک‌های ضد زره حزب الله مشکل کنونی ارتش اسرائیل از هفتم اکتبر گذشته است.

خبر مرتبط
چه کسی رئیس جدید دیوان بین المللی دادگستری شد؟/ خبر بد برای اسرائیل

اقتصادنیوز : یک قاضی لبنانی حامی فلسطین به عنوان رئیس جدید دیوان بین‌المللی دادگستری انتخاب شد و قرار است بر پرونده نسل کشی اسرائیل علیه غیرنظامیان در غزه نظارت کند.

این رسانه با اشاره به بحث های جاری مطرح شده از سوی سران این رژیم مبنی بر تلاش برای دور کردن حزب الله از مرزهای شمالی فلسطین اشغالی به پشت رود لیتانی آنرا کم اهمیت قلمداد و اعلام کرد که اوضاع استراتژیکی میان حزب الله و ارتش اشغالگر تغییر نخواهد کرد.

رسانه مذکور نوشت: به هر حال حزب الله به موشک‌هایی دست خواهد یافت که به آن امکان شلیک از لیتانی هم خواهد داد و حتی به فرض که حزب الله به رود لیتانی عقب بنشیند اوضاع تغییری نخواهد کرد.

این رسانه صهیونیستی می افزاید: در حالی که اسرائیل به دنبال دور کردن حزب الله از مرز است، در ایران راهکارهای نظامی را مورد بررسی قرار می‌دهند که به حزب الله امکان حفظ فشار بر ارتش اسرائیل را بدهد.، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان روزانه با انجام حملات موثر، مراکز تجمع نظامیان صهیونیست را هدف قرار می‌دهند و این حملات علاوه بر فرسودن ارتش رژیم صهیونیستی، سبب شده است که هزاران نفر در شهرک های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی امکان بازگشت به مناطق خود را نداشته باشند و هرازگاهی هم شاهد تهدیدات از روی هراس مقامات صهیونیست درباره روی آوردن به جنگ تمام عیار علیه حزب الله هستیم.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی