بیانیه مهم مقاومت عراق علیه آمریکا/ فقط زبان سلاح می‌فهمند!

کدخبر: ۶۲۷۴۳۶
اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای تأکید کرد که اشغالگران آمریکایی تنها زبان سلاح می‌فهمند.
بیانیه مهم مقاومت عراق علیه آمریکا/ فقط زبان سلاح می‌فهمند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای ضمن تأکید بر اینکه آمریکا با ترور «ابو باقر الساعدی» بر جنایت‌های خود اضافه کرده تصریح کرد که اشغالگران آمریکایی جز زبان سلاح نمی‌فهمند.

منابع عراقی، شامگاه چهارشنبه از حمله پهپادهای ناشناس به یک خودروی غیرنظامی در شرق بغداد خبر داده بودند که به دنبال آن، گزارش‌هایی از شهادت چند نفر در برخی رسانه‌ها منتشر شد.

ساعتی بعد گروه مقاومت کتائب حزب‌الله در بیانیه‌ای تایید کرد که «ابو باقر الساعدی» از فرماندهان ارشد این گروه و سازمان الحشد الشعبی، در این حمله تروریستی آمریکا به شهادت رسیده است.

فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) نیز بامداد پنجشنبه، به شهادت رساندن یک فرمانده گروه مقاومت کتائب حزب‌الله در حمله تروریستی به بغداد را تایید کرد.

کمیته هماهنگی شیعیان در عراق موسوم به «الاطار التنسیقی» (چارچوب هماهنگی) نیز ضمن محکوم کردن جنایت ترور شهید ابو باقر الساعدی خواستار اتخاذ موضعی ملی، سیاسی برای توقف این حملات شد و اعلام کرد که آمریکا از خطوط قرمز عراق عبور کرده و  دولت می‌بایست به تلاش‌های خود برای پایان دادن به ماموریت ائتلاف بین‌المللی و حملات سریالی و خصمانه آن و حفظ امنیت شهروندان ادامه دهد.  

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید